reklama

Wspinanie sie po drabinie-bol biodra i krzyza

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Wacpanna, 18 Październik 2012.

1. Wacpanna

Wacpanna Początkująca w BB

Dziewczyny,
    Jestem w 24 tc i robie remont pietra w domku rodzicow. Codziennie musze sie kilkanascie raz wspinac po drabinie zeby odp.robotnikom (maz wraca z pracy za 2 mies.) bo jestem sama, po wczorajszym kluciu scian bez zabezpieczenia tak sie nasprzatalam ze dzis nie moge podniesc nogi a krzyz mnie poprostu zabija. Planowana wizyta u ginekologa za 5 dni, poradzcie kochane czy to nic groznego, czy powinnam biec wczesniej do lekarza i czy przejdzie samo ???

2. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

Ja bym poszla sprawdzic i napewno przestala sie tak przemeczac kochana. A to robotnik zejsc do ciebie nie moze ? nie ma nikogo innego kto moglby ci pomuc ?

3. reklama
  4. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

No wiesz, uważam, że Twoje dziecko jest ważniejsze niż jakiś tam remont rodziców... Ja bym nie ryzykowała. To co robisz, jest zbyt niebezpieczne

5. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

a jak spadniesz z takiej drabiny? Wspinanie po drabinie ja bym sobie odpuściła na Twoim miejscu..

6. xxasienkaxx2

xxasienkaxx2 MamusiaMichasia:*

narażasz się na przedwczesny poród, to co robisz nie jest zbyt rozsądne. Krzyże bolą bo są obciążone brzuchem który z dnia na dzień rośnie a do tego wysiłek fizyczny który w 24 tc powinnien być ograniczony robi swoje.

Poleć forum