reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kręgosłup ....??

kika102

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2012
Postów
29
Kochane już nie wiem co myśleć.Otóż po ciąży okropnie boli mnie kręgosłup. Momentami ból jest tak silny że nie mogę nic wziąść do rąk. Ręce mi drentwieją a najgorszy jest ból na przestrzał w klatce piersiowej jak nie po środku to po lewej stronie. Czy któraś z Was też tak ma?? Co robicie?? Ja już nie daje rady. Nawet noce mam nieprzespane. Lekarze tylko leki przeciwbólowe przepisują :wściekła/y:
 
reklama
Kochane już nie wiem co myśleć.Otóż po ciąży okropnie boli mnie kręgosłup. Momentami ból jest tak silny że nie mogę nic wziąść do rąk. Ręce mi drentwieją a najgorszy jest ból na przestrzał w klatce piersiowej jak nie po środku to po lewej stronie. Czy któraś z Was też tak ma?? Co robicie?? Ja już nie daje rady. Nawet noce mam nieprzespane. Lekarze tylko leki przeciwbólowe przepisują :wściekła/y:

a kiedy rodzilaś? Ciąża to duże obciążenie dla kręgosłupa. Rodziłaś SN czy CC?

Ja do dzisiaj mam problem z kręgosłupem
 
Podobny problem, jestem drobna i ciąża mnie dobiła , potem noszenie małej, porobiła coś z kręgami. Mi pomagają masaże i termofor.( jako alergik nie mogę żadnych maści niesterydowych przeciwzapalnych) Nie wolno podnosić nic ciężkiego. Do pracy kupiłam sobie krzesło "ortopedyczne" - wygląda jak biurowe, ale ma super ustawienia i dziury na kręgosłup ( etc) . Pracuję siedząc po 10 godzin dziennie i krzesełko ratuje mi kręgosłup. Pomaga tez basen i ogólnie ruch. Dobrze zrobić prześwietlenie, czy ból to nie ucisk na nerwy kręgów - ja przy stanie ciężkim, tak , że się czołgam z bólu chodzę na rehabilitację z wyciągami.
 
Do góry