reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
anik - a ja wlasnie nie wiem czy warto sie wybierać, bo zabawki dla niemowląt nie sa objete tą promocja. Pytabnie co podchodzi pod tą kategorię - grzechotki czy wszystko oznaczone jak 6+ itp.
 
He he Pieszczoszka właśnie ten ma Mikołaj:) BNeżowy:) Już wszystko umie na swojej konsolecie obsługiwać:) Muzyczkę puszcza jak dj:) i wszystkim co się da to kręci:) Do niedawna nie umiał tylko trąbić, ale opanował to:) Poza tym kierownica jest chyba bardzo smaczna, bo często jest w buźce:)
 
Anik - a masz wyciąg z regulaminu

6. Akcją objęte są wszystkie artykuły pochodzące ze stoiska ZABAWKI. Akcja nie dotyczy konsoli, gier
komputerowych i na konsole, zestawów edukacyjnych, książek, zabawek dla niemowląt i asortymentu
sportowego.
7. Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest zakup dowolnych towarów z kategorii określonej w pkt. 6
regulaminu, w terminie określonym w pkt. 3 regulaminu za co najmniej 10 zł brutto, zarejestrowany na
jednym paragonie z użyciem karty CLUBCARD.


Byla któras tam i coś wie, co w promocji a co nie?? Bo nie chce mi sie jechac w ciemno...
 
Nie:) Ja mam z chodzika zrobiony na razie bujak:) Wkładam go na 5-10 min dziennie, bo on się lubi tymi zabaweczkami bawić:) Podniesione mam na najwyższe, więc sobie wisi i nóżki opiera o matę, ale nie stoi na niej:)
 
reklama
Do góry