reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki a przetargi ;-)

rubi

wakacyjna mama ;-)
Dołączył(a)
18 Październik 2008
Postów
5 167
Miasto
O'le ;-)
Witam ;-)

szukam mam (i nie tylko ;-)) zajmujących się zawodowo zamówieniami publicznymi ;-)
z obu stron barykady ;-)

wiem, że jest nas tu kilka ;-)
 
reklama
Witam,

Również zajmuję się zamówieniami. Strona - ta z większą ilością dokumentów - Zamawiający ;-)

Pozdrawiam
 
to i ja się dołączam :-)
ale stanę po przeciwnej Wam stronie - Wykonawca ;-) (moje przetargi dotycza głównie robót budowlanych)
generalnie samymi przetargami zajmowałam się 3,5 roku temu, teraz oprócz przetargów mam: dokumentacje projektowe, kosztorysy, a na końcu oferta. Nie mniej "czaję" ustawę... Ba nawet protestowałam się u Prezesa UZP :-p

pozdrawiam :happy:
 
aga_k_m ;-) witaj i tutaj ;-)
ja się właśnie szykuję do ważnego przetargu na RB ;-)
 
cześć kusmir ;-)

jeśli jesteście w stanie udowodnić, że oferta dotarła do siedziby zamawiającego przed terminem otwarcia ofert (liczy się też godzina...czyli samo to, że dotarła np. 20.12. nie wystarczy - bo otwarcie ofert mogło być o 8:00 rano a oferta mogła dotrzeć o 10:00) to moim zdaniem postępowanie powinno być unieważnione z art. 93 ust. 1 pkt 7 ;-)
powodzenia i daj znać jak to się skończyło ;-)
 
cześć kusmir ;-)

jeśli jesteście w stanie udowodnić, że oferta dotarła do siedziby zamawiającego przed terminem otwarcia ofert (liczy się też godzina...czyli samo to, że dotarła np. 20.12. nie wystarczy - bo otwarcie ofert mogło być o 8:00 rano a oferta mogła dotrzeć o 10:00) to moim zdaniem postępowanie powinno być unieważnione z art. 93 ust. 1 pkt 7 ;-)
powodzenia i daj znać jak to się skończyło ;-)

zgadzam się
 
reklama
Do góry