reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko, papki i kanapki, czyli nowe pokarmy w diecie maluszkow :-)

Na bebilon pepti nie jest już potrzebna recepta co potwierdził mi Pan w aptece.Ja kupiłam własnie na czarną godzinę,płaciłam coś ok 22-25zł.Pewnie jak bym musiała podawac to mleczko stale to brałabym recepte bo to połowa ceny jednak:tak:
 
reklama
A co Tygrysek, małemu nie smakowała, czy brzusio bolało? Ja jeszcze nie gotowałam, ale chyba zacznę bo te zupki w słoiczkach to masakra, i masakryczną ma minę Didi jak każe jej to jeść.
Ha ale mam patent na moje dziecko. Staram się jej dać butlę przed spaniem jak jest śpiąca, wtedy wypija wszystko, znaczy się w dzień 130. Jak się obudzi, to wcisną jej 60:dry:
W nocy pije 2 razy, po 140, a rano jak wstaje około 9 to w ogóle nie chce jeść, więc jutro wcisnę jej kaszkę. Co człowiek musi nakombinować! I znowu mam niejada!
 
ma odruch wymiotny, wczoraj za każdym razem a dziś wzial 2 razy i znowu odruch wymiotny, na bank nie ma w tym dużych kawalkow czy cos
 
a może za dużo dajesz na łyżeczce - ja daje tylko tak na czubeczku i wkładam łyżeczkę tak zeby od razu połkną, albo jeszcze za szybko między łyżeczkami :confused: sama nie wiem .... wiesz co a spróbuj podać tą marchewkę taką rozgotowaną papkę z wodą że prawie jak soczek i podać z butelki np do kaszki - bo moze to chodzi o łyżeczkę a nie o smak marchewki :confused:
 
Jaś je kaszkę z łyżeczki ładnie a marchewki nie chce mam wrażenie jakby mu przeszkadzała konsystencja ale to już jest i tak taka papka ze bardzie rozdrobnić się nie da, iteraz nie wiem bo dziś jest 3 dzień wprowadzania marchewki i nie wiem czy jutro dołączyć jabłko czy nie
 
ja dziś robię przerwę od marchewki a jutro wrócę na kaszkę i z marchewką wstrzymam sie do wizyty u lekarza to moze w drugą stronę ..
Tygrysku moze ta marchewka jest za rzadka a dodaj do niej kaszki to też trochę smak mu poprawi będzie to już dla niego znajomy smak
 
może faktycznie dodam ja do kaszki tak jak piszesz on ogólnie zauważyłam dużo rzeczy nie chce, nie wiem, moze za mamusia nie lubi marchewki, a Ty czemu robisz przerwę od marchewki?
 
reklama
Do góry