reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
mi się całkiem na serio laktacja rozkeciła, właśnie omleczyłam faceta koszulkę, od jutra chyba przywitam się z wkładkami laktacyjnymi :>
 
olejek rycynowy zadziałał - mało mi d**y nie urwało :-(
dziewczyny jak ja bym chciała się dołączyć do tej dyskusji o tym czy, kiedy i czym przemywać siusie :tak:
 
Dziewczyny jeszcze raz ogromne gratulacje dla tych, które tulą już swoje maleństwa :D
też walczę od dwóch dni z przepowiadającymi skurczami i robi się coraz poważniej, już drugi raz zbudził mnie jeden, po 4 min był drugi, ale następny dopiero po 15, weszłam pod prysznic i wszystko się uspokoiło, więc raczej jeszcze nie rodzę, ale z tego, co czytam u Was, to taki stan może długo trwać, więc się jeszcze nie nastawiam. Zresztą mam dziś wizytę, mierzenie itd., a poza tym mały mógłby jeszcze trochę posiedzieć.
Trzymam kciuki za te z Was, które chcą teraz, zaraz i natychmiast, by się rozkręciła akcja.
 
witam się porannie ,jak zwykle zresztą spać nie mogę :no:

ja czekam do jutra na ktg i wizytę i zobaczymy co dalej robimy.

dziś fajna data 7 lubię 7 :)


znów umieram na dziąsła, buuuuu
Cytryna cieszę się ,że jesteście już w domu no i że tak super sobie radzicie.gratuluje!

Elajar współczuję kolek. wiem coś o tym i o tym jak wówczas dziecko potrafi krzyczyć.
 
Wstałaaaaam... Mateuszasty dostał mleko o 22 i spał aż do 4 rano! Martwię sie tym, ze troche mi sie od wczoraj krwawienie nasililo. Nie wiem od czego, ale mialam juz jasniejsze uplawy, a teraz znow krew. Wprawdzie wczoraj sie troche nalatalam i prźynioslam ze 2 kg z Biedrony - moze to dlatego? A bylam przeciez lyźeczkowana... Chyba lekarka nic nie zostawila w srodku? :((((
 
DZIEŃ DOBRY SKOWRONKI ;)

Ja też spać już od 5 nie mogę... Obudziłam się na siku i koniec... Stresuje się przed "masażem"... Miałam Taaaka nadzieję ze mnie puści do dzisiaj ze mnie ominie cały ten masaż no ale niestety.

Cytrynka super ze w domu i już smigasz po sklepach, ja to nie mogłam ruszyć dupska przez jakiś miesiąc. Więc zazdroszczę !!!!!

Elajar - na kolki polecam tylko i wyłącznie sab-simplex ALE NIEMIECKI MUSI BYĆ, nie dość ze leczy to zapobiega kolejnym i po podaniu działają natychmiast ja z kolami
"męczyłam się" tylko 3 dni bo pomógł nam ten środek a nic innego na niego nie działało. W POLSCE CIĘŻKO KUPIĆ JEŚLI KTÓRAŚ BY CHCIAŁA ZROBIĘ ZAMÓWIENIE I WYŚLE WAM
 
Ostatnia edycja:
Wstałaaaaam... Mateuszasty dostał mleko o 22 i spał aż do 4 rano! Martwię sie tym, ze troche mi sie od wczoraj krwawienie nasililo. Nie wiem od czego, ale mialam juz jasniejsze uplawy, a teraz znow krew. Wprawdzie wczoraj sie troche nalatalam i prźynioslam ze 2 kg z Biedrony - moze to dlatego? A bylam przeciez lyźeczkowana... Chyba lekarka nic nie zostawila w srodku? :((((
Cytrynka to musisz obserwować a bólu masz jakiś? jeśli cię boli natychmiast do szpitala bo faktycznie mogło Ci zostać w środku część łożyska.... ! Jeśli nic nie boli myślę ze nie masz się czym martwić. Ja krwawilam 5 tygodni z michałem po 3 tyg mogłam założyć te normalne podpaski a tak to nisilam te krowie ;)) nie przestrasz się jeśli jakieś strzępy będą ci odchodzić bo to też normalne MI WYPADŁO COŚ w wielkości pol pięści tak się przestraszylam ze myślałam ze mi żołądek wypadł. Dzwoniła do gin i mówię przerażona ze żołądek mi wypadł ten się Zaczął śmiać i mówi ze będzie ze mnie tak wypływać i to są wszystkie pozostałości ale jeśli będzie coś bolało natychmiast do szpitala żebym się udała.
 
Witam się z rana!

Jak widać... rycyna g^&^o dała..., a nawet i tego nie. Zaginęła gdzieś bez wieści w moim ciele... Oznak porodu jak nie było, tak nie ma. Straszaki regularnie nieregularne :-D ; no fix-a można do głowy dostać....:dry:
 
reklama
Eklerka, nic mnie nie boli na szczęście. Jakoś nie cuhce mi się wierzyć, że po tak długim łyżeczkowaniu jeszcze coś w środku zostało. Jutro idę do gina na zdjęcie szwów, więc powiem mu o tym. Trochę spanikowana jestem, bo sobie nie wyobrażam, żeby zostawić Kluska i jechać do szpitala :/// Nie jest to jakiś krwotok, raczej jak miesiączka, bo zwykła krew leci, no ale już było mniej wczoraj do południa...
 
Do góry