reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapraszam wszystkie Mamy z Rudy Śląskiej i okolic

Dołączył(a)
26 Maj 2013
Postów
6
Witam!
Jestem mamą 8 letniego Damiana i 7 miesięcznej Lenki.
Zapraszam wszystkie mamy na forum z Rudy Śląskiej i okolic.
 
reklama
Hej :)
Ja końcem sierpnia przeprowadzam się do Rudy do teściów (już wcześniej z nimi mieszkaliśmy) na Bykowinę .:) Może jakieś spotkanko się uda zorganizować z dzieciaczkami? :)

Mam pytanie - mój syn jest wcześniakiem i szukam dla niego rehabilitacji w Rudzie, czy któraś z Was może coś słyszała, może kogoś możecie polecić? Szczerze mówiąc nie wiem nawet jak szukać...
 
Witam. Nasza córeczka też jest wcześniakem. Miała stwierdzoną asymetrię. Urodziła się w 36 tygodniu ciąży. My zostaliśmy skierowani na rehabilitację do poradni wczesnej interwencji. Zapisaliśmy się na Bykowinę ul. Wit Stwosza. Bardzo polecam. Pozdrawiam
:-)
 
reklama
Do góry