Hej dziewczynki!!!przepraszam ze się nie odzywam ale nie mam ostatnio na nic czasu, maly rosnie jak na drozdzach , jest slicznym zdrowym chłopczykiem, ale nadal ciagle chciałby ssac cycuszka wiec stad mój brak czasu ale czego się nie robi dla naszych kochanych dzieciaczków. u nas zimno już , w...