reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama
jaimis

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • hej:)

  ciociu Asiu, zanim nam znikniesz zostaw jakieś na miary na siebie żebysmy widziały co u ciebie słychac, jak sobie radzisz:tak::-)
  Hej :) Jasne, że podeślij. Mój email to olsko80@gmail.com. Ja myślę, że problem tkwi we mnie niestety... za niskie poczucie własnej wartości, brak pewności siebie, poczucie winy, wrażliwość... Oni to wykorzystują :( Pogłaskałam brzuszek :) Kopie strasznie małe chyba już pcha się na świat. Albo co innego chce mi powiedzieć hehe. Pozdawiam
  Witaj nie zwróciłam uwagi że jaka wiadomość czeka, możesz pszesłać jaimis@gazeta.pl
  Witaj!

  piszę do Ciebie z prośbą o pomoc:) piszę właśnie pracę mgr z psychologii na temat samooceny kobiet cieżarnych i kobiet do 8 miesięcy po porodzie. Z tego co wyczytałam na Twoim profilu, to jak najbardziej mieścisz się w poszukiwanej przeze mnie grupie. Byłabym niezwykle wdzięczna jeśli znalazłabyś kilka minut, aby wypełnić dla mnie ankietę. Z tego co rozumiem, nie mogę wklejać linków do wiadomości, więc jeśli się zgodzisz, proszę podaj mi Twój adres e-mail, na który będę mogła podesłać Ci linka.

  ponieważ ankieta jest anonimowa nie będę mieć możliwości sprawdzenia czy to zrobisz:) czuj się więc swobodna w decyzji!

  Gratuluję zostania mamusią:) sama czekam właśnie na pojawienie się mojego drugiego dzieciątka.
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry