Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
My w te wakacje mieliśmy ogarnąć temat warzyw na kanapki na działce, zielniki kupić. A wyszło że musimy remont pokoju z aneksem robić :D życie :P A że szybko to firma, inaczej by eM sam ogarnął.
@SalsaPL ja rano pije kawę z kapsułek, potem jeszcze jedną rozpuszczalna (70 zbożówki/30 rozpuszczalne) z mlekiem i więcej nie chce wejść. Chodzę i ziewam, po tej kawie zaraz matka się kapnie.... Dobrze ze jedziemy dopiero 20-24 czerwca do niej.
My w 2009 miałyśmy prywatne forum tu. Utrzymujemy kontakt przez FB obecnie, jak dzieciaki miały rok to udało nam się nawet spotkać.
Później z dziećmi miałam mało czasu na pisanie. Teraz pewnie stąd zniknę od pt 31.05 do jesieni, wyjazdy, wakacje i remonty. Szkoda mi będzie czasu na pisanie. Na...
Kawę możesz pić ;)
Mojej mamie powiemy po moim powrocie z Grecji, jeśli wszystko będzie ok.
Teściów poinformujemy na koniec wakacji, na szczęście prawie nie będziemy się widzieć do września. Najpierw wyjazd do Szwecji potem remont.
1 siostra i kuzynka już wie.