Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ja tak podczytuje Was po stronie ;)
Ola to lek przeciwhistaminowy czyli na katar :D
Aha jak uwazam ze nasivin nic nie pomaga, lepszy sudafed i otrivin. Nie pamietam od jakiego wieku można, ale jakby jakos strasznie go zawalilo to bym psiknela. Pod materac mozna wsadzic segregator zeby tak...
Ja mam 3 ;) bo dzieci w domu juz troche bylo. Wszystkie na 74 kazdy inny ;)
używam najbrzydszego ;) ale najwygodniejszego. Czyli ma dwa zamki z przodu. My sporo wychodzimy plus odbior chlopakow w pkolu to ja rozpinam tam po calosci
Misia u nas super. Zosia rosnie, rozwija sie, szczerze nawet nie wiem czy wolno czy szybko :) kreci sie na wszystkie strony, przymierza do pelzania. Wagowo i wzrostowo jest sredniaczkiem na 50 centylu. Strasznie kochana jest i daje nam mnóstwo radosci. Do godz 15 mam luzik totalny bo chlopcy w...
Hej
Sorry ze tak wpadam, ale akuart mialam sekunde i spr ostatnia strone
Ola mi to wyglada na lojotokowe zapalanie skory. Zosia taka miala. Pielegnacja jest inna niz nam sie wydaje. Wysuszamy. Nie myc w emolientach i smarowac plamy Link do: Tanno-Hermal Lotio 100 g
Co prawda ostatecznie dala...
Misia wszystkie miekkie nosidla typu tula beda ok
Aha fp model owieczka. Celowo pisze jaki model bo fp ma pare podobnych, ale widzialam na zywo i inaczej wyglada "fotel". Znajomi mieli rainforest niby taki sam, a dsziecku bylo niewygdnie
Katja jak miala ze 2 tyg, ale pod pupe wkladalam kocyk i na krotko. Staram sie by zasnela mocno i przekladam.
Pumelova jest duzo filmikow na yt. A ja zaprosilam do domu doradczynie. 2,5 h nas szkolila.
Aha ja polecam posiadanie bujawki wiem ze jestes teraz u rodzicow, ale tak w ogole. U nas w takich sytuacjach wkladam Zosie i dosypia mocniej i przekladam do lozeczka
Kotlety same sie nie zrobia :D
Aaaa no o chusta polecam
Madzia wspolczuje okropne niedopatrzenie, przyjechalas tu specjalnie...