reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
KaśkaK

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

 • Witaj.
  Bardzo mi przykro, musi Ci być bardzo ciężko. Sczególnie teraz gdy zbliżają się święta. Ale na pewno Twój synek jest Ci wielką pociechą. Ja już nie wyobrażam sobie życia bez mojej córci a niedługo rodzinka nam się powiększy.
  Życzę Ci dużo sił i szczęścia oraz pomyślnego rozwiązania spraw i mam nadzieję,że Nowy Rok przyniesie Ci same radosne chwile i być może nową miłość....
  Powodzenia.
  Witam,
  Ja również jestem "nowicjuszem" na forum. Jestem samotną mamą 6 miesięcznego Aleksandra, formalnie jestem mężatką ale nie mieszkam z "mężem". Całą ciążę byłam sama a "tatuś-mąż"-brzmi zabawnie, spędził ze mną parę weekendów, ciągle odchodził i wracał. Pozew rozwodowy napisałam 2 miesiące po ślubie potem tylko zmieniałam daty: luty, maj, sierpień, październik no i teraz grudzień 2008-to byłaby nasza 1 rocznica w Święta. Raz nawet złożyłam pozew ale mi go zwrócili-braki formalne, wtedy jeszcze byłam w ciąży. Teraz już postaram się uzupełnić wszystkie dokumenty ale to takie trudne-wyszłam za mąż z miłości ale to miłość nieodwzajemniona.
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
 • Ładuję…
Do góry