• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Lola.

  1. Lola.

    Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

    Ja nie polecam szpitala na żelaznej, zgotowali mi masakryczny stres na kilka tygodni przed porodem.. Jeździłam tam od 37 tygodnia z wysokim ciśnieniem ok. 150/110 a tam położne mierzyły mi ciśnienie 20 sekund i zawsze wychodziło w normie. Jeździłam tam mniej więcej co drugi dzień i zawsze to...
  2. Lola.

    karmienie piersią w miejscach publicznych

    Byłam już w wielu pokojach matki z dzieckiem i niektóre są naprawdę rewelacyjne a inne po prostu straszne. Na początku trochę opierałam się przed publicznym karmieniem piersią, ale w końcu ile można siedzieć w domu? Ostatnio karmiłam normalnie na ławce i nikt nie zwrócił mi uwagi. A tylko by...
  3. Lola.

    W staniku czy bez?

    Ja też sobie nie wyobrażałam spania w staniku, ale jak zaczęłam karmić to nie było wyboru :/ do tej pory leci ze mnie czasami, ale kupiłam sobie taki stanik jakby sportowy który mnie nie uciska i śpi mi się o niebo lepiej
  4. Lola.

    Seks po porodzie

    Ja byłam 4 tygodnie po cc u gina i powiedziała że mogę już wspolżyć.
Wróć
Do góry