Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
No u nas do kapieli Oillan do wanienki, Oillan do smarowania po kąpieli, Bepanthen do pupy ewentualnie Linomag, sudocream jak się pupa odparzy ale to raczej tylko takie tyci opakowanie bo to raczej niezbyt często. I to chyba wszystkie kosmetyki 😊 jeszcze krem od słońca ale to w październiku na...
Butelkę już odstawiliscie?
Młoda budzi się u nas bo chce jej się pić i pielucha pełna.
Picie mam zawsze przy łóżku
A z pielucha mam nadzieję rozprawić się gdzieś za miesiac jak się zrobi cieplej.
To też będzie ciężki czas...
No u mnie 2 latka. Mała.ze spaniem masakra od początku. Nie chciała spać i już. na rękach trzeba było ja trzymać żeby cisza nastała. Jak odkladalam to ryk. A łóżeczko stało tuż obok naszego więc daleko nie było.
Pewnego dnia
Łóżeczko powędrowało do drugiego pokoju. Zdielam szczebelki i zrobil...
Jestem już po prostu zmęczona.siedzeniem w domu i meczeniem toalety. No i jeszcze mała siedzi mi cały czas na głowie. Niby wszyscy chętni do pomocy Ale jak co do czego to ja muszę wstać i ogarnąć.
Swoją drogą to już 14 tydzień a ja dalej ledwo żyje. Moja gin mówiła 14-15 tydz. Ale na koniec dodała że czasem nie przechodzi wcale.
A i nie wiem kto nazwał to porannymi mdlosciami jak trwają cały dzień???
EDIT jednak 13 tydzień dopiero 😛