reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama
magdalenaB

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Cześć Madziulka, no to my już od jakiegoś czasu wiemy, że w moim brzuszku mieszka Dawidek:happy2: więc Krystuś będzie miał braciszka. Na początku trochę zdziwiona byłam, bo było 100% przekonania, że to córcia, a tu proszę... Ale cieszę się, bo będą razem wszędzie chodzić, jeździć na obozy, razem w pokoju:-D. Napisz co u Ciebie.
    Madzia :), ja mówię swojemu synkowi, że czekamy na Tamarkę :) i tak naprawdę jakoś od początku czuję, że będzie córcia, 15 września mam USG 4D, więc mam nadzieję potwierdzić swoje przypuszczenia. A wybieracie się na 4D? Czekam od Ciebie na wieści o Kasiulce :)
    Dzięki Madzia za gratulacje, Tobie też gratuluję i mam nadzieję, że będziemy miały córeczki :)
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry