• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Malina33

  1. M

    Płaczący czterolatek

    Witam. Na początek proszę zastanowić się nad tym czy wydarzyło się w życiu dziecka coś, co z Pani punktu widzenia może być nieważne, a co mogło spowodować tego typu zachowania. Być może jest to sposób w jaki dziecko przeżywa jakieś trudności. Może właśnie przez płacz dziecko próbuje coś Pani...
  2. M

    Objawy lekowe u 4 latka

    Uczucie strachu czy lęku jest powszechne i naturalne wśród dzieci w różnym wieku. Wiele dzieci nie chce zostawać samo w swoim pokoju tak jak to w przypadku Pani Syna. Tego rodzaju lęki nie powinny wzbudzać szczególnego niepokoju ponieważ są przejawem kolejnych etapów rozwoju dziecka. Nie należy...
Wróć
Do góry