Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Nie ma to mieć wielkie ego a w głowie niekoniecznie tak dużo.
A odnośnie testu skoro napisała że jutro ma do ginekologa to chyba jasne że do jutra nie wyjdzie raczej pozytywny?! A skoro to nie jej pierwszy test w tym cyklu i każdy negatywny ja testuję tylko w dniu miesiączki i przynajmniej nie...
[QUOTE=post,22888602
Niby czemu takie głupoty gadam?
Jeśli jesteś ginekologiem i wiesz lepiej to ok.
Jeśli pójdzie do lekarza to chyba lekarz jej powie że okres będzie bo błona się złuszcza, u mnie tak było myslalam że jestem w ciąży bo plamilam ale okazało się że dziecka nie będzie bo widać...
Mój syn też miał problemy z kupka, podawaliśmy mu biogaie, wodę przegotowana do picia ale on też był głównie na mm plus obiadki gotowane. O śliwkach słyszałam ale mój syn akurat nie chciał jeść tego, w ogóle słoików nie chciał. Próbowałam czopki ale mały darł się i za każdym razem wypchał czopek
Nie wiesz co ja go rozłożyłam żeby zobaczyć czy czasem jakiegos cienia tam nie ma, bo Wam często jakieś krechy przebijają a u mnie zupełnie nic nie było widać, no ale ze nic nie było to wsadziłam pasek do obudowy i wyrzuciłam widocznie na odwrót wsadzilam 😆😆😆
Mój mąż domalował mi kreskę na porannym teście. Jego zachowanie zatrzymało się na rozwoju przedszkolaka chyba 🤔🤔🤔 test wyjął z kosza namalował i wyrzucił 😆 pytam po co to zrobił? Nie wie?
No to muszę mu powiedzieć że musi coś wykombinować żeby się udało na maj 😆😆😆
Oj żeby to takie proste było 🤔🤔🤔
Żarty żartami ale kiedy się uda to będę szczęśliwa bez znaczenia czy to maj, luty czy to listopad byle by się udało ❤️❤️❤️