reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne ?

Ja miałam coś około dnia spodziewanej miesiączki taka brązową wydzielinę o ile dobrze pamiętam to jeden dzień tak było.
 
reklama
U mnie występowały plamienia, około tydzień przed okresem, ale ja mam bardzo długie cykle, bo średnio 39-dniowe. Raz były to brązowe brudzenia na bieliźnie przez jeden dzień, a raz czerwona plama krwi na papierze. 2 dni po takim plamieniu byk już cień cienia na teście.
Ja ogólnie tez mam długie i nie regularne.. i mniej więcej za tydzień powinnam dostać właśnie @. Jutro pojadę kupić test 😁
 
Powiem wam szczerze, że nie wytrzymałam do jutra i postanowiłam pojechać do apteki i kupić sobie test .. ale nie było mi to dzisiaj pisane .. test kosztował 10€ i na dodatek nie pokazał mi nic 😫 normalny pech .. 😅 musze się wzbronić w cierpliwość i jutro kupić w Rossmannie.
 
U mnie występowały plamienia, około tydzień przed okresem, ale ja mam bardzo długie cykle, bo średnio 39-dniowe. Raz były to brązowe brudzenia na bieliźnie przez jeden dzień, a raz czerwona plama krwi na papierze. 2 dni po takim plamieniu byk już cień cienia na teście.
Dzisiaj zrobiłam test, wyszedł negatywny.. jest jeszcze jakaś szansa? Plamienia jeszcze nie ustąpiły, ale zauważyłam śluz który przypomina on płodny, jest możliwe że owulacja przesunęła mi się o prawie 2 tygodnie ? 😱
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj zrobiłam test, wyszedł negatywny.. jest jeszcze jakaś szansa? Plamienia jeszcze nie ustąpiły, ale zauważyłam śluz który przypomina on płodny, jest możliwe że owulacja przesunęła mi się o prawie 2 tygodnie ? 😱

Dopóki nie dostaniesz okresu wszystko jest możliwe!!! Także trzymam za Ciebie kciuki🤞🤞🤞
A powiedz w którym dniu cyklu jesteś?
 
reklama
Do góry