reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne ?

reklama
Ale lepiej idź do lekarza, test raczej nie wyjdzie pozytywny jeśli dziś był negatywny. A lekarz powie na 100% czy jest dzidzi czy niestety nie
Jeżeli to wczesna ciąża to lekarz nic nie zobaczy na tym etapie.
I jeśli dzis test był negatywny nie oznacza że już nie będzie pozytywny np jutro. Test robi się 48h po rozpoczęciu plamienia żeby był miarodajny. Lekarz co najwyżej oceni endometrium. Dobrze by było zbadać betę i/lub progesteron.
Straszne głupoty opowiadasz 🤷🏽‍♀️
 
Jeżeli to wczesna ciąża to lekarz nic nie zobaczy na tym etapie.
I jeśli dzis test był negatywny nie oznacza że już nie będzie pozytywny np jutro. Test robi się 48h po rozpoczęciu plamienia żeby był miarodajny. Lekarz co najwyżej oceni endometrium. Dobrze by było zbadać betę i/lub progesteron.
Straszne głupoty opowiadasz 🤷🏽‍♀️
Czyli mogłabym jutro rano powtórzyć test przed wizytą?
 
Dzisiaj zrobiłam test, wyszedł negatywny.. jest jeszcze jakaś szansa? Plamienia jeszcze nie ustąpiły, ale zauważyłam śluz który przypomina on płodny, jest możliwe że owulacja przesunęła mi się o prawie 2 tygodnie ? 😱

Niby jest możliwe, choć duże to przesunięcie. Plamienia takie długie mogą zwiastować też zbliżający się okres. Moim zdaniem warto zrobić betę, tylko ona da odpowiedź. Jeśli będzie negatywna, to cierpliwie czekałabym na okres.
 
Ale lepiej idź do lekarza, test raczej nie wyjdzie pozytywny jeśli dziś był negatywny. A lekarz powie na 100% czy jest dzidzi czy niestety nie
Na tak wczesnym etapie nawet jeśli byłaby ciąża i pozytywny test to żaden lekarz nie zobaczy czy jest dzidzi 😳 a już na pewno nie potwierdzi tego na 100 procent
 
[QUOTE=post,22888602
Niby czemu takie głupoty gadam?
Jeśli jesteś ginekologiem i wiesz lepiej to ok.
Jeśli pójdzie do lekarza to chyba lekarz jej powie że okres będzie bo błona się złuszcza, u mnie tak było myslalam że jestem w ciąży bo plamilam ale okazało się że dziecka nie będzie bo widać złuszczająca się błonę i tak było za kilka dni dostałam spóźnionego okresu. A test przynajmniej u mnie ( oczywiście w następnym cyklu) po 24 godzinach nie wyszedł pozytywny a dopiero po 48 więc nie gadam głupot tylko mówię jak było w moim przypadku. Więc jednak nie wiesz wszystkiego. Uwierz mi nie jesteś aż taka mądra.
 
Niby jest możliwe, choć duże to przesunięcie. Plamienia takie długie mogą zwiastować też zbliżający się okres. Moim zdaniem warto zrobić betę, tylko ona da odpowiedź. Jeśli będzie negatywna, to cierpliwie czekałabym na okres.
Plamień nie mam cały czas .. dzisiaj mam np brązową plamę na wkładce, a śluz jest czasami zabrudzony, wyglada to jak kawa z mlekiem, wczoraj natomiast miałam dwie plamki mocnej krwi w śluzie i to było tylko to.. a później znowu takie brązowe plamki.
 
reklama
@Mama2601 coś nie mogę Cie zacytować,
Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałam i przeczytaj jeszcze raz swoją wiadomość. Napisałaś że "lekarza powie na 100% czy jest dzidzi czy nie" - nie, nie powie na 100proc na takim etapie i tak, uważam, że wiem lepiej niż Ty.
Co do plamienia to chyba jasno i wyraźnie napisałam że po 48h robi się test wiec coś się gubisz w swoich wersjach, bo napisałaś "test raczej nie wyjdzie pozytywny jeśli dziś był negatywny".... coś jeszcze jest niejasne ?
 
Do góry