Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ogólnie nie miewałam bólu brzucha przy okresie. Bolało mnie krocze. W ciąży czekałam na @ bolał mnie mocno brzuch przez kilka dni I bum...trzymam zatem kciuki 🤞🤞🤞🤞
Prawda jest taka że każdy poród jest inny. Przeszłam 3 I ten ostatni to takie marzenie choć przy każdym miałam krzyżowe. Wydaje mi się że w pierwszej fazie dobrze jest się poruszać. Przy pierwszym jako siksa że tak powiem leżałam i syn może przez to źle się ułożył. Nie mógł się potem urodzić bo...
Miałam tak i po prostu było za wcześnie by było widać dzidzie. Miałam strasznie okropny weekend wtedy. Po tym czasie młoda się pojawiła. Teraz ma 6 lat i jest nieznośna czasami 😄😄😄 trzymam kciuki
Tośka już po chrzcinach. Miała 22 maja. Robiłam w domu ale tez mało nas było. Wszystko kupne jeśli chodzi o jedzenie. Szczerze powiem, że wolałabym w knajpie ale jak już było wszystko zarezerwowane to oni ogłosili luzowanie obostrzen
Moja młoda tez z tych co rzadko kupy robi. Właściwie raz na tydzień. A potem czadzi nas bączkami 😂😂😂
Ja jak zakraplam nie to unoszę młodą, podtrzymuję jej głowę i plecy ręką i wtedy mi się nie rusza 🙂
Tośka uwielbia wolność i jak tylko ściągnę jej pieluszkę to nogi wędrują do góry. Śmieję się z niej bo robi brzuszki. Napina się do siadania. Juz by chciała pionowo być. Na brzuszku leży generalnie mało. Przekręca się tylko na bok. Na brzuszek się jeszcze nie przekręci.
My jedziemy ok 350 km...
Mojej się też coś przestawiło trochę. Znowu piersi mnie bolą jak na początku. Sama już nie wiem czy częściej je czy to kwestia, że mnie przygryza trochę. Do tego zaczęła się już okropnie ślinić. Ech, same uroki. Ale to i tak najgrzeczniejsze z moich dzieci 😉 nadal rzadko się wypróżnia co mnie...