Cześć, dziewczyny! Trochę Was już czytam, nadszedł czas, żeby się ujawnić.
Termin wg OM mam na 04.06. Ostatnie USG miałam wczoraj. Zmartwilo mnie ustąpienie mdłości od poniedziałku, więc pojechałam na wizytę do Lux Medu. Maluch ma się dobrze. Serduszko bije, ma już 2,11 cm. Plus taki, że w...