Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hopa ja jestem mamą wcześniaczka z 29tygodnia (hipotrofia i rozwój na 27tydzien). Urodził się w tym roku w marcu z wagą 1000g. Już trzy dni po urodzeniu go kangurowałam z tymi wszystkimi rurkami, wkłuciami itp. Był pod respiratorem. Moja neonatolog twierdziła, że kangurowanie daje bardzo wiele i...
A powiedzcie mi dziewczyny co trzeba zabrać do wodzisławskiego szpitala dla dziecka i dla siebie? Co dają w szpitalu ? I jeszcze mam pytanie o cesarkę, bo takowa mnie czeka, czy mąż może uczestniczyć w takim porodzie?
felus2005 mam takie pytanko do Ciebie odnośnie tych badań prenatalnych. Też je robiłam w 12 tygodniu. Czy na wynikach masz konkretnie napisane jakie narządy są widoczne u Twojej dzidzi? Np. żołądek, nerki, pęcherz moczowy...?Pytam ponieważ ja nie wszystkie mam wyszczególnione.
Dzień dobry. A może napiszecie dziewczyny jakie wymiary mają Wasze maluszki w poszczególnych tygodniach ciąży? Tak dla porównania by było:) Moze oddzielny temacik z wymiarami by któraś bardziej zorientowana na forum założyła:)
Dziewczyny mam do Was pytanie jak często lekarz Wam zleca wykonanie badań typu krew mocz? Ja do tej pory od początku ciąży tylko na początku mialam raz te badania a teraz nic mi lekarz nie zleca.
Szkoda, że nie ma żadnej skzoły w Wodzisławiu. Do Rybnika mi nie po drodze no i wiadomo jeszcze odpłatność za zajęcia. A Ty jesteś z Rybnika tak?A powedz mi czy w szpitalu wodzisławskim robią jakieś problemy z porodem rodzinnym? Kiedy trzeba zgłosić chęć takiego porodu?
Dziekuję za odpowiedź:)A na kiedy masz termin rozwiązania jeśli mogę zapytać?Ja końcówka maja. I jeszcze mam pytanie jaki jest koszt tej szkoły rodzenia i jak tam są zajęcia, czy w tygodniu czy w weekendy i od którego tygodnia ciąży można się tam zapisać?