• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez SmoczyKwiat69

  1. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Przy panoramie Też pobiera się wolne dna, wykrywa trisomie, mikrodelecje... Ja Juz druga ciąże biorę codziennie heparyne i dziś też pytaliśmy lekarza, czy mieć ona wpływ na wynik prenatalnych, ale zaprzeczył
  2. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Jak potrzebujesz, możesz napisać na priv
  3. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Dzis miałam zabieg. Czekamy na wynik. W między czasie zrobiliśmy panel panorama i wyszły ryzyka 1:10tys
  4. SmoczyKwiat69

    Trisomia 13, wysokie ryzyko

    Cześć. W miniony czwartek otrzymaliśmy wyniki badań prenatalnych pierwszego trymestru. Ryzyko trisomii 13 1:25 USG było prawidłowe, parametry w normie. Pani Doktor powiedziała, że wszystko "zepsuła biochemia". Wolne Beta hcg 0,857 MoM PAPP-A 0,351 MoM Zdecydowaliśmy się na panel...
  5. SmoczyKwiat69

    Pomocy bo zwariuje czy są tu dwie kreski

    Jeśli masz wątpliwości to zrób sobie jutro betę. Ja robiłam test pare dni przed spodziewana miesiączka i patrząc na test widziałam cień cienia, ale jak zrobiłam zdjęcie, to ono kompletnie nie oddawało tego co widzę, więc ty możesz widzieć jedno, a na zdjęciu nie będzie widoczne nic
  6. SmoczyKwiat69

    Ciążowe L4 a umowa zlecenie

    Cześć. Od lipca pracuje na umowie zlecenie. Opłacane składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe, chorobowe i wypadkowe, zdrowotne. Sprawdzałam regularnie na ezus. Czy w momencie przejścia na L4 będzie mi się należał płatny zasiłek chorobowy?
  7. SmoczyKwiat69

    Coś dla ojca?

    Może Mamy dla Mamy?
  8. SmoczyKwiat69

    ❄️⛄️🌟 Nowy Roczek, nowy kroczek - niech się zjawi tutaj Smoczek! 🍼👶🏻🧸

    Hej. Witam się skromnie i nieśmiało. Test wyszedł pozytywny. Rano zaliczona beta. Wynik ok. 15.00 Wg kalkulatora termin wypada na 23.10😊
  9. SmoczyKwiat69

    Łożysko brzeznie przodujące a heparyna

    Miałam tak zdiagnozowane łożysko w 20 tyg od początku do końca ciąży brałam heparyne. Łożysko podniosło się nieco w okolicach 30 tyg, generalnie uniolso się na tyle, że poród naturalny nie był zakazany. Ciąża do końca bez większych problemów
  10. SmoczyKwiat69

    Prosze o pomoc bo wariuje

    U mnie na tym teście też wyszedł taki cień cienia, robiłam test dość wcześnie, bo od pozytywnego testu miałam brać heparyne. Ten cień cienia kończy w piątek roczek 🙂
  11. SmoczyKwiat69

    USG pierwszego trymestru

    Poszłam dość wcześnie, bo od razu miałam brać heparyne i nie chciałam zwlekać. Tydzień przed spodziewana miesiączka wyszedł mi pozytywny test ciążowy. To był poniedziałek, a w piątek byłam na pierwszym USG. Nic jeszcze nie było widać, kolejna wizyta była 5t5d i już był zarodek z bijacym sercem
  12. SmoczyKwiat69

    Przyrost bety

    .
  13. SmoczyKwiat69

    pomożecie?

    Cień cienia kończy u mnie niedługo 11 miesięcy, więc szansa jest, ale większą pewność da prawidłowo rosnąca beta
  14. SmoczyKwiat69

    pomożecie?

    Test zawsze można zrobić. Nie ma reguły kiedy wyjdzie pozytywny. Mi przy jednej ciąży wyszedł pozytywny dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, w drugiej już 6 dni przed. Tak naprawdę liczy się ile czasu minęło od owulacji, a nie ile dni jest do miesiączki.
Wróć
Do góry