Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Przy panoramie Też pobiera się wolne dna, wykrywa trisomie, mikrodelecje...
Ja Juz druga ciąże biorę codziennie heparyne i dziś też pytaliśmy lekarza, czy mieć ona wpływ na wynik prenatalnych, ale zaprzeczył
Cześć.
W miniony czwartek otrzymaliśmy wyniki badań prenatalnych pierwszego trymestru.
Ryzyko trisomii 13 1:25
USG było prawidłowe, parametry w normie. Pani Doktor powiedziała, że wszystko "zepsuła biochemia".
Wolne Beta hcg 0,857 MoM
PAPP-A 0,351 MoM
Zdecydowaliśmy się na panel...
Jeśli masz wątpliwości to zrób sobie jutro betę. Ja robiłam test pare dni przed spodziewana miesiączka i patrząc na test widziałam cień cienia, ale jak zrobiłam zdjęcie, to ono kompletnie nie oddawało tego co widzę, więc ty możesz widzieć jedno, a na zdjęciu nie będzie widoczne nic
Cześć. Od lipca pracuje na umowie zlecenie.
Opłacane składki na ubezpieczenie emerytalne i rentowe, chorobowe i wypadkowe, zdrowotne. Sprawdzałam regularnie na ezus.
Czy w momencie przejścia na L4 będzie mi się należał płatny zasiłek chorobowy?
Miałam tak zdiagnozowane łożysko w 20 tyg od początku do końca ciąży brałam heparyne. Łożysko podniosło się nieco w okolicach 30 tyg, generalnie uniolso się na tyle, że poród naturalny nie był zakazany. Ciąża do końca bez większych problemów
U mnie na tym teście też wyszedł taki cień cienia, robiłam test dość wcześnie, bo od pozytywnego testu miałam brać heparyne. Ten cień cienia kończy w piątek roczek 🙂
Poszłam dość wcześnie, bo od razu miałam brać heparyne i nie chciałam zwlekać. Tydzień przed spodziewana miesiączka wyszedł mi pozytywny test ciążowy. To był poniedziałek, a w piątek byłam na pierwszym USG. Nic jeszcze nie było widać, kolejna wizyta była 5t5d i już był zarodek z bijacym sercem
Test zawsze można zrobić. Nie ma reguły kiedy wyjdzie pozytywny. Mi przy jednej ciąży wyszedł pozytywny dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, w drugiej już 6 dni przed. Tak naprawdę liczy się ile czasu minęło od owulacji, a nie ile dni jest do miesiączki.