Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam wszystkie mamy!!!!!
Mam na imię Wioleta.Mam prawie 22 lata i już dziś rocznego bobaska.Jestem studentka 2 roku Filologii Germańskiej.Miałam męża tylko kilka miesięcy bo zwiał z inną,ale naszczęście pomagają mi rodzice. i naszczęście wzięłam tylko ślub cywilny !!! Ale mimo moich przejść w...
Witam.Mój bobas pierwsze ząbki między 8 a dziewiątym miesiącem życia.Myślę,że ząbkowanie to bardzo indywidualna sprawa u każdego dziecka.Także nic się nie martw jeszcze urosną.Mój bobas ma dzisiaj roczek i ma już 2 ząbki na dole i 4 na górze. Pozdrawiam.
No witam wszystkich....z okolic ziemi kłodzkiej!!!!!!!!!!!!!
Ja urodziłam synka 4 miesiace temu i jestem z Międzygórza!!!!
Bardzo niedaleko.Jeszcze raz pozdrawiam
:D
Cóż jeszcze zapomnialam dodac ze w Nysie studiuje.
Pozdrowienia dla Nysy
Moj 2 miesięczny synek ma codziennie straszne zaparcia.karmiony jest piersią i czasem dodatkowo butelką (2 do 3 razy dziennie) Wyrabia się tylko przy naszej pomocy. Staramy się z mężem robić mu herbatkę koperkową ale to niewiele pomaga. Już nie wiemy co mamy robić.Mały przez cały czas jest...