reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Co jak co ale mi rano też się śpi najlepiej! Tylko, że ja potrafię się obudzić dopiero koło 10.30 :eek: ale za to chodzę spać między 24 a 1.
 
reklama
Witam wszystkie nowe i przyszle mamusie:).Jakis czas mnie nie tu bylo.Nadmiar zajec ;).Sluchajcie ,alez sie wkurzylam...a mianowicie .Na poczatku ciazy 2o1k gin powiedziala ze nikt nie bedxie mnie zmuszal do porodu sn.Na ostatniej wizycie pytam jak to bedzie wygladalo ?a ona mi mowi ze decyzje nalezy do ordynatora...i co wy na to?!
 
K8sad faktycznie całkiem spore już masz mluchy :) niech rosną bo tu nigdy nic nie wiadomo kiedy człowiek zacznie rodzić. Dobrze, ze szyjka długa i możesz swobodnie chodzić bo ja leżę przykuta do łóżka! Ale już tylko dwa miesiące ;)
 
Sognio mój ginekolog od początku mówił tylko o cc... A mam o tyle dobrze, ze jest ordynatorem oddziału więc nikt nie będzie z nim dyskutować. Generalnie różnie sie słyszy dziewczyny rodzą i sn i przez cc. W moim szpitalu raczej podchodzą z dużą ostrożnością dlatego od razu mowa tylko o cc.
 
Witam wszystkie nowe i przyszle mamusie:).Jakis czas mnie nie tu bylo.Nadmiar zajec ;).Sluchajcie ,alez sie wkurzylam...a mianowicie .Na poczatku ciazy 2o1k gin powiedziala ze nikt nie bedxie mnie zmuszal do porodu sn.Na ostatniej wizycie pytam jak to bedzie wygladalo ?a ona mi mowi ze decyzje nalezy do ordynatora...i co wy na to?!
Ja bym jej odpowiedziała ze trzeba było mówić że decyzja należy do ordynatora wcześniej to już dawno on by prowadził twoją ciążę :/

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za tydz mam kolejna wizyte.Zobaczymy... na pewno porusze ten temat ...niepoterzebny mi stres zwiazany z rozwiazaniem .W razie co przejade sie do szpitala i moze zapytam samego rodynatora, a jak nie to zmienie szpital :/
 
Za tydz mam kolejna wizyte.Zobaczymy... na pewno porusze ten temat ...niepoterzebny mi stres zwiazany z rozwiazaniem .W razie co przejade sie do szpitala i moze zapytam samego rodynatora, a jak nie to zmienie szpital :/
U mnie dziś pani doktor powiedziała, że weźmie pod uwagę, że chce rodzić naturalnie ale żeby się nie nastawić na sn bo na to wchodzi wiele czynników: ułożenie dzieci, różnica masy, wyniki badań. Ze w 36 tyg przyjmie mnie na oddział i 37 rozwiążą ciążę bo nosić dłużej bliźniaki jest niebezpieczne.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry