reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
@Ritia niestety ta waga to jest +/- 0,5kg, więc w sumie wszystko się zgadza ;)
Kurde to ja bym wolalabym zeby te 0,5 kg u mnie bylo do przodu .bo dziec wazyl 2900 g ostatnio wiec jak by sie machneli o 0,5 kg to dalej bedzie kurczak 2400g. A waga dziecka musi byc 2500 aby do domu poszlo [emoji21]
Mam sztresa [emoji52] jeszcze 3 dni !

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@joshi spokojnie zobaczysz ze bedzie oki i bobasek bedzie wazyl prawidlowo :) jeej jak Ci zazdroszcze.. a ja ciagle jak na szpilkach mysle ze cos sie rusza a tu dupa....:/ szlag moze trafić
 
U mnie wszystko idealnie tak jak na ten tydzien co mamy tylko glowka taka jak w 40 tygodniu.. mam nadzieję ze to nie znaczy nic zlego..
 
Kochane, nie martwcie się tymi pomiarami usg. Sa przyblizone ;)

Jak mogę pomóc moim nerkom ? Mam okropne bóle, coś jakby kolki :( normalnie chwilami aż chodzić nie mogę tak boli. Co ja mogę brać ? Jutro przychodzi położna, no ale do jutra jeszcze tyle czasu a boli :( biore raz dziennie urosept bo w aptece babka powiedziała ze moge, ale to mi nie pomaga :/

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry