reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Mam pytanie, czy różnica między dziećmi się wyrówna ? Bo jedno jest mniejsze i się zastanawiam nad tym właśnie ...oczywiście ginekolog ostrzegał, że jeszcze różnie może być. Ale ku pokrzepieniu oba serduszka już biją :)
U mnie 1 jajowe i od pierwszego USG jest różnica, najpierw były 3mm, a teraz(18tc) 10gram różnicy. Mam nadzieję tylko że nie będzie większa.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, jeśli oba serduszka biją to duże są szanse, że oba się utrzymają ? Wybaczcie, może to głupie pytania, ale nigdzie nie znalazłam na ten temat żadnego info.
 
Kochane, jeśli oba serduszka biją to duże są szanse, że oba się utrzymają ? Wybaczcie, może to głupie pytania, ale nigdzie nie znalazłam na ten temat żadnego info.
Chyba nie ma statystyk na ten temat. U mnie od 5tc 2 serduszka i już zostały. Myślę że jak dziecko nie ma wad genetycznych to powinno doczekać do porodu.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, jeśli oba serduszka biją to duże są szanse, że oba się utrzymają ? Wybaczcie, może to głupie pytania, ale nigdzie nie znalazłam na ten temat żadnego info.
U mnie biły dwa do 14 tygodnia, przy czym o bliźnietach dowiedzieliśmy się w 5t6d i już serduszka biły, za dwa tygodnie urodzę tylko jedno, więc.... chyba przy bliźnietach należy wziąć głęboki oddech i czekać... trzymam za Was kciuki...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi witaj :)
Chyba dla każdej z nas był to szok na wieść, że ciąża jest bliźniacza. Ja jestem dziś 14t+4d i dalej nie d końca w to wierzę ;)
U mnie różnica ostatnio była 2mm, jestem w ciąży 1k 2o.
 
Ja się teraz strasznie denerwuję czy uda się donosić oba ... tyle lat starań, jedno poronienie ...bilans się wyzerował. Bardzo, bardzo bym chciała by to się pomyślnie wszystko zakończyło. Lata też mam już nie małe, martwię się teraz podwójnie :)
 
musisz sobie znaleźć dobrego lekarza prowadzącego i od razu wybrać szpital,najlepiej o III stopniu referencyjnosci- konieczny przy wcześniakach i bliźniakach,nie martw sie na zapas...ale powiem tak jestem w 35 tyg i rodze przez cc 1-lutego a jeszcze nie potrafię sie cieszyć ,od początku sie bałam ze coś... Czekam jak urodze wtedy bede miała powód 100% ❤żeby sie cieszyć... Ale to tylko takie moje odczucie...
 
reklama
Ja niestety mam szpital II stopnia :( no ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Bedablizniaki kochana już niedługoooo i będziesz z bombelkami . Ciesz się spokojem :) wiem wiem głupie gadanie nie da się odpocząć na zas

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry