reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No ja też mam nadzieję, że wytrzymamy chociaż do tego 36 tygodnia, już się robi coraz ciężej, a te ostatnie tygodnie to chyba jakaś masakra będzie
 
no dziewczyny lekko nie mamy ja od 24 godzin prawie nie śpię,dziś położna po Ktg kazała mi kupić jakieś tabletki ziołowe które mogą brać ciężarne na noc bo wyglądam jak zombi hi hi,musze sie wyspać...... Bo ledwo sie turlam..
 
a Pani dr po ktg mnie uspokoiła ze jak nie dam rady i wszystko będzie bolało to proszę przyjeżdżać,wszystko jest gotowe do cc,czekamy na Panią i sie nie denerwować... Szok,kobieta mnie zaszokowała... Była przemiła..
 
reklama
Do góry