reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Coś cicho na tym forum [emoji4] u mnie jest coraz gorzej. Dziś miałam badanie. Niestety zostało kilka dni i urodzę na pewno. Bo rozwarcie już ma 5 cm. No i pęcherz się obniżył.
 
reklama
U nas dzisiaj pięknie słoneczko świeci i jest nawet cieplutko, aż się chcę wyjść na zewnątrz, ogólnie samopoczucie ok, tylko coraz bardziej kręgosłup boli i nogi, no i strasznie mi palce drętwieją w nocy, też tak macie? w środę byliśmy na wizycie, moje dziewczynki mają już 1010g i 1070g, oby jakoś wytrzymać do tego 36 t, no i wózek zamówiony już, zdecydowaliśmy się na ten bebetto 42, była promocja więc wzięliśmy lepsze nosidełka za taką samą cenę jak z bebetto
 
Trojpaczek w dobrym szpitalu jesteście?
Będzie dobrze. Napewno lepiej dzieciaki są przygotowane niż gdyby nagle się zaczęło poza szpitalem.

Sikorkaa pamiętam, że 1kg to był jeden z moich celów.. potem 32 tc.. 34.. i urodziłam :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trojpaczek w dobrym szpitalu jesteście?
Będzie dobrze. Napewno lepiej dzieciaki są przygotowane niż gdyby nagle się zaczęło poza szpitalem.

Sikorkaa pamiętam, że 1kg to był jeden z moich celów.. potem 32 tc.. 34.. i urodziłam :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem w dobrym szpitalu, pod dobrą opieką. Leżę w Poznaniu na ul. Polnej. Tutaj głównie najwięcej bliźniaków się rodzi, także jestem w miarę spokojna.
 
reklama
32tc, szyjka 17mm - nie dostalam skierowania do szpitala ma sterydy ani nic.. panikowac?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli nie masz skurczy ani rozwarcia to myślę, że nie ma takiej potrzeby. Jeżeli poczujesz napięcia pod brzuchem to od razu jedź do szpitala, bo wtedy na pewno szyjka się skraca. A szyjka 1.7 to jest niezła przy bliźniakach w tym tygodniu. Ja nie mam wcale od tygodnia.
 
Do góry