reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Bulkaasia nie ma słów które można Ci powiedzieć. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło.
 
reklama
Nie mam już siły :( Usg mnie dobilo :( Na dzień dzisiejszy dzieci są za blisko siebie by zrobić operacje, nadal jest różnica w wodach i we wtorek będzie decyzja. Jeśli się pogorszy będę musiała poświęcić jedną dzidzie dla dobra drugiej :( :( :(
Jeśli nie to dalej monitoring, sterydy i tak do 28 tc . Potem cc..
Boże gdzie jesteś?!?!
Kooochanaa... tak mi przykro.. mam nadzieję, że w końcu się to u reguluje i okaże się że są dalej od siebie i operacja będzie możliwa i urodza się śliczna e zdrowe dziewczynki
 
Bulkaasia cholera aż nie wiem co Ci napisachodzi żeby Cie pocieszyć. Ale wiesz do wtorku jest prawie tydzień to jest jeszcze nadzieja ze się odsuna-i operacja dojdzie do skutku i obie kruszynki będą z wami!
Będziemy tu na forum mocno trzymać kciuki za was rzeby się udało a jak pojde z corcia do kościoła to się za nie pomodlimy-pamiętaj wiara czyni cuda!
Ściskam bardzo mocno
 
Dziewczyny, dostaliśmy namiary na jednego z najlepszych lekarzy od bliźniąt, który się specjalizuje w powikłaniach i operacjach. Przyjeżdżają do niego z całej Europy. Mamy wizytę w środę o 12. Cena 700 funtów ale to się nie liczy.
Chcemy mieć druga opinie.
 
Dziewczyny, dostaliśmy namiary na jednego z najlepszych lekarzy od bliźniąt, który się specjalizuje w powikłaniach i operacjach. Przyjeżdżają do niego z całej Europy. Mamy wizytę w środę o 12. Cena 700 funtów ale to się nie liczy.
Chcemy mieć druga opinie.
Trzymam kciuki by znalazł jakieś wyjście. Dla niego komplikacje to norma , więc napewno coś wymyśli.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Suelen a u ciebie jak??????
21.02 ok godz 20 poczulam bol i zaczelam krwawic. Szybko na izbe przyjec do Zgierza (moje miasto), bada mnie lekarz, a na ziemi kaluza krwii wielkosci talerza obiadowego :( szybkie podanie lekow i decyzja o transport do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi :( leki, sterydy na rozwoj pluc :( 14.02 mialam zakladany szew, lekarz mowi, ze krwawie spod szwu jakby spod szyjki :( dzieci ok Ulcia wazy 700g a Izunia 695g.

Morze wylanych lez, stres :(



 
Do góry