reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Przepraszam, że dopiero teraz piszę ale po 3h w szpitalu wróciłam głodna i zmęczona.:growl:
Po półtora godzinnym usg wynik taki, że jedna ma wody 2cmm a druga 7,7 cm. Tydzień temu było 1,8 i 6,3 cm. Czyli niby nie pogorszyło się ale i nie polepszylo. W czwartek o 11:30 kolejne usg. Jak będzie gorzej to w przyszłym tygodniu operacja jak nie to będę miała co 2-3 dni badania by to wszytko kontrolować.
Zmierzyli mi też szyjke i ma 29mm.
Czyli stresu ciąg dalszy niestety... :(
Nie stresuj się bo to nie pomaga :( ale wiem że łatwo się mówi:/ sama pewnie będę tu wam niedługo Panikowac [emoji14]
Ważne ze u dziewczyn się nie pogorszyło i jesteś pod stałą opieką:) a co do szyjki to niestety ona będzie płatac nam figle.. odpoczywaj duuuzo..
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja cały czas w szpitalu leżę. Podkreślam leżę, bo praktycznie na siku wstaje a sytuacja jest tragiczna. Dziś miałam badanie i szyjki nie ma wcale a rozwarcie 4 cm. Tak samo z siebie się robi niestety. Jedna dziewczynka jest już tak nisko główka ze nawet jej zmierzyć nie idzie. Mogę urodzić w każdej chwili Tak naprawdę :-( a to dopiero 30 tydzień.
No to pięknie.. ale lez lez dalej.. ile ważą malenstwa??
Wiem że się martwisz, ale musi być wszystko dobrze
 
Hej dziewczyny. Ja cały czas w szpitalu leżę. Podkreślam leżę, bo praktycznie na siku wstaje a sytuacja jest tragiczna. Dziś miałam badanie i szyjki nie ma wcale a rozwarcie 4 cm. Tak samo z siebie się robi niestety. Jedna dziewczynka jest już tak nisko główka ze nawet jej zmierzyć nie idzie. Mogę urodzić w każdej chwili Tak naprawdę :-( a to dopiero 30 tydzień.
30 tc to już bardzo dobrze, teraz każdy dzień na wagę złota. Sporo bliźniaków się rodzi w okolicach 32tc i są całkowicie zdrowe więc nie martw się na zapas. Z takim rozwarciem i miesiąc można poleże i tobie napewno się uda. Trzymamy kciuki.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja cały czas w szpitalu leżę. Podkreślam leżę, bo praktycznie na siku wstaje a sytuacja jest tragiczna. Dziś miałam badanie i szyjki nie ma wcale a rozwarcie 4 cm. Tak samo z siebie się robi niestety. Jedna dziewczynka jest już tak nisko główka ze nawet jej zmierzyć nie idzie. Mogę urodzić w każdej chwili Tak naprawdę :-( a to dopiero 30 tydzień.

Hej kochana z dwojga złego dobrze ze jesteś w szpitalu to cały czas jesteś pod dobra opieką! Tak jak pisała Heda-każdy dzień się liczy-im dłużej poleza w brzuszku tym lepiej dla nich. Ty tez musisz myslec pozytywnie ze bedzie dobrze-stres Ci nie potrzebny-a im też mów żeby się nie wyglupiały tylko jeszcze grzecznie siedziały w brzuszku bo np pogoda brzydka a w brzuszku ładnie i cieplo-gadaj dużo to może posluchaja:)
A powiedz mi sterydy juz Ci podali dla maluszków?
Trzymam za was kciuki i mocno ściskam!
 
Witajcie. Sterydy już miałam podane jak trafiłam do szpitala czyli 12 lutego. Miałam 3 dni z rzędu. Dziewczynki ważą 1800 i 1600 z tym, że lekarz powiedział że może się mylić bo ciężko ta druga zmierzyć bo jest bardzo bardzo nisko. Dziękuję Wam bardzo za wsparcie [emoji9] jesteście kochane. Proszę Was uważajcie na siebie i żadnych ciężkich rzeczy nie dzwigajcie i ostrożnie wykonujcie jakiekolwiek ruchy. To jest ważne.
 
Dzień dobry wszystkim :)
Dziś Tłusty Czwartek i nie odmawiamy sobie słodkości ;)


Obudziłam się w dobrym humorze choć mam o 11:30 usg, które wcale nie jest takie fajne w moim przypadku. Chyba zrozumiałam, że martwieniem się i stresem to nie pomagam moim dziewczynom a wręcz przeciwnie. Muszę wierzyć, że będzie dobrze prawda???
 
Dzień dobry wszystkim :)
Dziś Tłusty Czwartek i nie odmawiamy sobie słodkości ;)


Obudziłam się w dobrym humorze choć mam o 11:30 usg, które wcale nie jest takie fajne w moim przypadku. Chyba zrozumiałam, że martwieniem się i stresem to nie pomagam moim dziewczynom a wręcz przeciwnie. Muszę wierzyć, że będzie dobrze prawda???
No pewnie! Ja też to stwierdziłam, że stres i zamartwianie się nic nie pomoże. Trzeba być dobrej myśli! [emoji4]
 
Dziewczyny wszystko będzie dobrze,musicie myśleć pozytywnie,głowa do góry :) ja wczoraj bylam u lekarza,jestem teraz w 27t,wszystko ok,dziewczynki mają 1070 a idruga 1010,trzymam mocno za was kciuki, niech maluszki siedzą w brzuszku jak najdłużej :)

Napisane na ST26i w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was w ten tłusty dzionek :D
Ja już ,,zaliczyłam" pączka i oponki-niestety sama ich nie robilam-zawiozłam wczoraj córe do mamy a sama spędziłam pół dnia w szpitalu bo tesciu ma problemy z nerkami. W poniedziałek poszedł na rozbijanie kamieni i cierpiał-zwijal sie z bolu i wymiotowal, mimo tabletek i wczorajszych zastrzyków-nic mu nie pomagalo to w końcu zrozumiał że trzeba do szpitala-ale łatwo nie było-oczywiście tam pełno problemów z przyjęciem ale w końcu się udało i po kroplowce było lepiej (badanie wykazało stan zapalny) i zostawili go na noc. A ja przed 21 dotarłam do córki już na gotowe jedzonko.
Wiecie myślałam że tylko faceci mają problemy z kamieniami na nerkach. A tu się dowiaduję że coraz więcej kobiet na to cierpi- nie dość że cierpimy co miesiąc przy okresie potem w ciazy(nie każda oczywiście) poród itd to jeszcze to:szok:

Dobra już nie marudze;)

Bulkaasia mam nadzieję że na wizycie wyszło wszystko dobrze:)

Pysznego dnia wam życzę :tak:
I odpoczywajcie i dbajcie o siebie:tak:
 
reklama
Nie mam już siły :( Usg mnie dobilo :( Na dzień dzisiejszy dzieci są za blisko siebie by zrobić operacje, nadal jest różnica w wodach i we wtorek będzie decyzja. Jeśli się pogorszy będę musiała poświęcić jedną dzidzie dla dobra drugiej :( :( :(
Jeśli nie to dalej monitoring, sterydy i tak do 28 tc . Potem cc..
Boże gdzie jesteś?!?!
 
Do góry