reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Staramy się od 3 lat, endometrioza, 6iui a teraz zaczęłam stymulacje do ivf. Zastanawiamy się z mężem jak to dalej będzie. Ile komórek zapłodnić, ile podać w transferze czy to wszystko zależy od nas czy od lekarza jak to jest?
 
W 12dc byla punkcja i od tego dnia mialam brac 3xdzienie luteine dzis jest 16dc i mam brac do czwartku z tym ze doktor zalecajac to miala swiadomosc ze transfer bedzie dopiero w nastepnym cyklu
Ja też dostałam progesteron w tym cyklu przed transferem żeby nie było niespodzianek. Zaczęłam go brac w 15 dniu cyklu. Obstawiam i po 2 dniach dostałam okres. Normalnie. Nic mi się nie pomieszalo i co najważniejsze w tym cyklu jest wszystko ok i podchodzimy do crio transferu :) x
 
Dziewczyny mąż kazał mi iść na spacer i usiąść na ławce bo jest taka piękna pogoda! kurde można, czy nie hehehe sama nie wiem

m@gda faktycznie jest stres mnie wczoraj.moja klinika do zawału doprowadziła, szkoda, że tranfery nie są rano. Trzymam kciuki musisz wytrzymać do 17
Ale Ty szalona jesteś. Haha. Pewnie ze można. Mama szczęśliwa i zrelaksowana to kropeczki również :)
 
[QUOTE="Pixie_Dixie, post: 15020238, member:

Przyrosty miałam ok 160% wysoko ale mieściła sie w normach. A serduszko pokazało sie razem z zarodkiem, który dopiero w 6 tyg sie pokazał i tydzień pózniej sie zatrzymał. Gdzieś wyczytałam, ze bardzo wysoka beta moze świadczyć o wadach ale czy właśnie tak u mnie było....? Niby badania genetyczne mamy dobre z mężem ale on ma słaba morfologię... No zobaczymy jak to z moimi blastakim bedzie. Statystykę mamy słaba: 6 kom , 5 sie zaplodnilo, jedna sie złe rozwijała, 2 trzydniowe miałam podane- nie udało sie i jeszcze 2 blastki czekają [emoji58]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

No właśnie ja też gdzieś widziałam, że bardzo duże przyrosty MOGĄ świadczyć o zespole Downa, ale niekoniecznie oczywiście. Ja miałam niska betę ciągle, Pappa pokazała bardzo duże ryzyko 13 i 18, ale kariotyp to wykluczył. Tak sobie myślę, że po samej becie można sporo prognozować o rozwoju ciąży, ale może się mylę... :(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też dostałam progesteron w tym cyklu przed transferem żeby nie było niespodzianek. Zaczęłam go brac w 15 dniu cyklu. Obstawiam i po 2 dniach dostałam okres. Normalnie. Nic mi się nie pomieszalo i co najważniejsze w tym cyklu jest wszystko ok i podchodzimy do crio transferu :) x
Super. Trzymam kciuki!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry