reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dowiedziałam się ostatnio ze tez mam hashimoto, pytanie pomagasz sobie jakąś szczególną dietą?
Czytałam trochę na ten temat, wiem ze jesteś bardziej obczytana i bardzo sobie cenię twoje zdanie.......
Nie specjalnej diety nie stosuje
Nie wierze zeby dieta az takie cuda zdzialala skoro mam juz tak dziurawa tarczyce to bez eutyroxu raczej nie da sie funkcjonowac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane powodzenia na dzisiejszych wizytach kciuki zacisniete ✊✊✊
Slonecznego i milego dnia

A takie o to cuda znalazlam wczoraj i wysylam wam wszystkim na szczescie :)
20170524_162312.jpg
 

Załączniki

  • 20170524_162312.jpg
    20170524_162312.jpg
    215 KB · Wyświetleń: 458
Melduje sie. Wizyta średnio, cos tam dr wypatrzyła :" o.. a co to tu jest...."?? TakE czekam na betę oby była 0 [emoji36]i startujemy jak nie to ... nie wiem [emoji52]
A mam takie pytanko, chociaż widzialam,ze chyba Bertha sie pytała o akupunkturę? Ktoś cos na ten temat i moze kogos polecacie we Wro?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja chodziłam na akupunkture ale na drugim końcu Polski. Relaksuje, odpręża a w połączeniu z reflekdoterapia -podobno- działa cuda przy ivf

[emoji127] 28.10.2017
 
Juz. Opóźnienie bylo a potrm musialam wszystkich obdzwonic bo czekali na informacje.

Orzeszek ma 4.3cm, serduszko bije 169 na minute. Raczki sa, nozki sa. Nastepna wizyta u prowadzacego 12.06 w miedzyczasie mam isc na genetyczne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, gratuluję [emoji3]

[emoji127] 28.10.2017
 
Ja biorę zastrzyki co drugi dzień i dokładnie w dzień zastrzyku głowa pęka cały dzień :( Dzisiaj mam 24 dc ale 4 dni temu skończyłam antyki i czekam wytrwale na tą @ żeby stymulację zacząć a ona nic a nic, nawet upławów, czysto po prostu :(
Tak ja też, co drugi dzień. Zawsze robił mi mój mąż i właściwie nic nie boli, ale roztwór jest taki, że nieprzyjemnie wpływa i rozpiera. To jednak nic w porównaniu do szczypania po neoparinie...

Zaraz muszę sama sobie dać strzał w brzusio ;/ bo muszę godzinę przed pobraniem krwi zaaplikować.

Możesz się przygotować na intensywne plamienia po nim. U mnie przyszło szybko, ale nadal ze mnie "leci" jak nigdy, a to 5dc ;/
 
Hmmm mmm... dziewczyny... mmm.... wystawcie ręce do monitorów... mmmm... hmmm...
Zamknijcie oczy... mmm... hmmm... chłońcie ciążowe fluidy... hmm.. mmm...

Myślicie, że mogłabym swój program w telewizji dostać?? Ręce, które wysyłają ciążowe fluidy :D:D

Zarażaj ile wlezie :p A dzidzia jest przepiękna! Ja bym płakała (bynajmniej tak mi się zdaje) ze wzruszenia oczywiście :D
 
reklama
Do góry