reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Cześć wszystkim! Jestem tu nowa, obecnie w 6tc. Juz po pierwszej wizycie, niby wszystko ok, ale jeszcze za wcześnie żeby powiedziec cokolwiek, kolejna wizyta 5.06, do tego czasu długa lista badań. To moja trzecia ciąża po 5 latach starań, z tym ze druga zakończyła sie łyżeczkowaniem, mam nadzieje ze tym razem wszystko pójdzie po naszej myśli... Duzo Was tu dziewczyny:-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja na nic nie mam chcicy, co chwila mi nie dobrze i nie wiem czego chcę. Jem, bo muszę co akurat mi wpadnie w oko.
Imiona mamy już dawno wybrane, będzie Filip albo Maja :)

Ja nie mam mdłości, ale za to jen bez opamiętania, a największą ochotę mam na fast foody[emoji3] cudne imiona[emoji106] Filip to tez mój faworyt[emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
przyznan Wam się do mojego małego grzeszku
Wracając od gina podjechałam do Maca po chisa i fryteczki

Ja właśnie siedzę z rolką folii na głowie (bo się rozjaśniam) i jestem taka kurde głodna że pierwsze co zrobie jak wyjdę od fryzjera, pojadę do galerii i kupie sobie cheesa i fryty... o mamo, jaka ja wtedy bede szczęśliwa! A na razie to mogę sobie tylko wyobrazic ten smak i zapach....mmmmmmm [emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jezeli chodzi o imię dla chłopca to w pełni zgadzamy się z mężem że bedzie to Mikołaj, zanim sie pobraliśmy to już się śmialiśmy że nasz synek bedzie Mikołajkiem :)
Z imion dla dziewczynek podoba mi sie Kaja, Klara, Kornelia ale niestety nie podobają sie mężowi wiec to bedzie nie lada wyzwanie [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi takie niby mdlosci dokuczyaly jakies poltora tygodnia, ale wczoraj zaczelo sie jakby uspokajac ale zobaczymy :) jestem dobrej mysli :) Widze ze Filipów u nas jak mrówków bedzie :)
 
reklama
@Torunianka93 ja mam farbę dobraną identyczną pod naturalny kolor, nie mam odrostu tylko te siwulce, są tak pięknie srebrne, że szamponetka nie daje rady bo już kiedyś próbowałam ☺

U nas dziewczynka Pola, chłopiec... mąż chce Stasia, ja wolałabym Marcela, ale chyba nie mam dużo do gadania bo powiedział, że Staś i koniec ☺ I tak też mówi do brzucha, bo ma wielką nadzieję na Stasia. Chociaż ostatnio mówi do mnie: my tak Staś, Staś, a tam może Pola siedzi i się z nas śmieje Pola była wybrana jeszcze przed ciążą, a Staś jakoś tak samo wyszło teraz ☺
 
Do góry