reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, w którym dc miałyście punkcję? Wiem ze to wszystko jest monitorowane i zależy od rozwoju sytuacji ale próbuje sobie oszacować czy wbijemy się przed wakacjami z procedura czy trzeba będzie poczekać.
Ja miałam jedna procedurę i punkcją była w 11dc. Jak to wyglądało u was? Może statystycznie jakoś da mi to obraz :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie będzie 14 chyba :cool2:
 
reklama
Dziewczyny, w którym dc miałyście punkcję? Wiem ze to wszystko jest monitorowane i zależy od rozwoju sytuacji ale próbuje sobie oszacować czy wbijemy się przed wakacjami z procedura czy trzeba będzie poczekać.
Ja miałam jedna procedurę i punkcją była w 11dc. Jak to wyglądało u was? Może statystycznie jakoś da mi to obraz :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja miałam w 10 dniu od zaczęcia brania leków. Leki brałam od soboty do soboty.
 
Dziewczyny, w którym dc miałyście punkcję? Wiem ze to wszystko jest monitorowane i zależy od rozwoju sytuacji ale próbuje sobie oszacować czy wbijemy się przed wakacjami z procedura czy trzeba będzie poczekać.
Ja miałam jedna procedurę i punkcją była w 11dc. Jak to wyglądało u was? Może statystycznie jakoś da mi to obraz :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

12dc punkcja


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez kestem z invimedu ale.z.wawy, natomist pamietam fasolka byla.z invimedu z wroclawia miala podawane dwa zarodki trzydniowe, wiec jesli chodzi o invimed to nie zawsze transferuja pieciodniowe.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez z Invimedu i zarodek 3 dniowy. Powiedziano mi dla odmiany, ze głównie transferują 3 dniowe, chyba, ze sie nie rozwijają standardowo to wtedy czekają do 5 doby.
 
Kochane moje od dzis zaczynam zastrzyki :) stymulacja start juz sie nie moge doczekac wieczora :) jutro mija dokladnie rok od mojej pierwszej punkcji jak ten czas szybko zlecial mam nadzieje ze tym razem 3 podejscie bedzie strzalem w 10 i skonczy sie upragniona ciaza.
Tym razem krotki protokol od dzis puregon 200 j i 2 czerwca kontrol i dojdzie cetrotide.
Trzymajcie za mnie kciuki i za moje jajca co by pieknie rosly i daly piekne zarodki i wyczekana ciaze.
:) :)
Oj Kochana trzymamy kciuki, już tyle przeszlas i wycierpialas, że czas i pora na obesraną pupke :)

Napisane na F5121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz po zastrzyku :) i winku migdalach i orzechach brazylijskich. Jajca i endometrium rosnijcie pieknie :) ✊✊
I niestety bol glowy i taki gorac po zastrzyku oj bede cierpiec w pracy przez tydzien ale czego sie nie robi dla pienych jajek i upragnionej ciazy od 5.06 juz zwolnienie wiec bedzie lepiej. Przetrwam wszystko aby dotrzec do celu bycia w ciazy :)
 
Mnie mówił, że wolą 5dniowe podawać, widać co lekarz to podejście :)
Ja też się zastanawiam... mój się dobiera ale bez zgody lekarza nie ma opcji :)
Dziewczyny jakie sa leki na stymulację? Ja brałam juz analogi blokujące przysadkę diphedreline 3,75 i gonapepthyl daily.
Do stymulacji 1 podejście:menopur 300 jednostek plus elongva i 2 Ovitrelle
2 podejście codziennie gonal 300 jednostek plus 150 menopuru

Efekty za każdym razem szału nie ma 3 komórki pobierają nigdy nie ma wiecej niż 6. Jak sie teraz nie idą czy sa jeszcE jakies inne leki ktore mogą zmienić zeby było och wiecej? Amh 1.11....

Cały czas mnie brzuch pobolewa ale sa to bóle ep wytrzymania. Jestem czwarta dobę po transferze 3 dniowej 8 komórkowej fasolki... nie mam żadnego krwawienia nie wiem czy to złe czy to dobrze. Straszne to myślenie. 50 na 50%

Trzymamy mocno kciuki! :)

Nam przed punkcją zabroniła. I tak wcześniej nic nie było. Zastanawiam się jak z tym w I trymestrze? Ja się boję

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]


Napisane na F5121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ki słoneczko przyjaralo plecki, od leżenia niewiele a na spacerze mnie złapalo.. dzisiaj strasznie mnie mdliło, pierwszy raz nie zjadłam rosołu bleee[emoji40][emoji40][emoji40]

Napisane na F5121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wystraszylam się bo mam beżowy śluz. Miałam tak przy terminie "miesiączki". Teraz też przypada ten termin. Myślicie, że to od tego?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
Do góry