reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Do toalety tez chodze ciut częściej ale do wytrzymania :) dokucza mi tylko spanie. Gdybym siedziala w domu to spoko ale w pracy przed kompem to jest masakra. Od 13 odcina mi prad.... a pracuje do 16:30. :(
Tak to jest męczące .. tym bardziej że piłam sporo kawy a teraz nic a nic. Na szczęście pracuje mniej i jakoś daję radę :)
 
reklama
Ale powiem Wam ze się zdziwiłam, pregnyl nie jest już refundowany jak płaciłam ok8 zł za dawkę to teraz 28 zł nie jest to może majątek ale cholera plus luteina plus encorton i poszło 150 [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pregnyl jest na pekanie pecherzykow? Ja zawsze bralam ovitrelle i placilam za niego az 120 zl
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie Pregnylu lub ovitrelle, bo tak czytam czytam i nie wiem co myśleć. Każda z Was pisze ile za Niego zapłaciła lub gdzie kupiła, mi nic lekarka nie mówiła, że mam się w Niego zaopatrzyć czy kupić na własną rękę ( myślałam, że to jest już wliczone ) , czy musimy same to kupować ?
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie Pregnylu lub ovitrelle, bo tak czytam czytam i nie wiem co myśleć. Każda z Was pisze ile za Niego zapłaciła lub gdzie kupiła, mi nic lekarka nie mówiła, że mam się w Niego zaopatrzyć czy kupić na własną rękę ( myślałam, że to jest już wliczone ) , czy musimy same to kupować ?

Pregnyl i ovitrelle to zastrzyki na pękanie pęcherzyków. Mi lekarz zawsze przepisywał żeby mieć pewność ze pękną w odpowiednim czasie. Może Twoja pani doktor stwierdziła, ze jął Ci ładnie pękają to nie ma takiej potrzeby. Odpowiedz na drugie pytanie tak dostaje się receptę na taki zastrzyk i najczęściej podaje się go tak Ok 24-30 przed iui [emoji6]na własna rękę tego nie kupisz musisz mieć receptę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy przy luteinie dopochwowej macie bole brzucha jak na okres? U mnie 9 dzień po inseminacji, miało być na luzie a dziś zaczęłam swirowac
 
reklama
Do góry