reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Okres powinien byc w srode, a mamy piatek :sad: test chociaz jakis gowniany, z tesco ale wychodzi negatywny. Nie czuje sie w ciazy, czuje sie jakbym miala okres. Brzuch nie boli ciagiem ale takimi skurczami. Chociaz sama nie wiem jak sie czuje. Chce mi sie na pewno wyc. Powiem wam, ze to gorsze niz dostac @ jesli juz ma byc.
Tak juz sie mozna jakos ogarniac, podnosic, godzic z kolejnym nie, a tu. Brzuch boli, nie wiadomo co sie dzieje. Ciekawe co tym razem mi sie zepsulo...no bo przeciez nie jest to normalne. Mi sie @ nigdy nie spozniala. Zawsze byly jakies plamienia, uplawy I zaraz @ a tu nic.
 
reklama
Okres powinien byc w srode, a mamy piatek :sad: test chociaz jakis gowniany, z tesco ale wychodzi negatywny. Nie czuje sie w ciazy, czuje sie jakbym miala okres. Brzuch nie boli ciagiem ale takimi skurczami. Chociaz sama nie wiem jak sie czuje. Chce mi sie na pewno wyc. Powiem wam, ze to gorsze niz dostac @ jesli juz ma byc.
Tak juz sie mozna jakos ogarniac, podnosic, godzic z kolejnym nie, a tu. Brzuch boli, nie wiadomo co sie dzieje. Ciekawe co tym razem mi sie zepsulo...no bo przeciez nie jest to normalne. Mi sie @ nigdy nie spozniala. Zawsze byly jakies plamienia, uplawy I zaraz @ a tu nic.
Tez mysle ze powinnas zrobic bete. Przynajmniej bedziesz miala pewnosc. A tak to sie zamartwiasz i stresujesz. Bedzie dobrze. :*
 
Też jestem tego samego zdania, jesli nadal bierzesz progesteron, to moze on to jakoś hamuje, chociaż ja dostawałam @ mimo jej brania. Idź na betę, zobaczysz wynik, zejdzie Ci to ciśnienie i zobaczysz @ przyjdzie, a ja będzie pozytywna to będziemy się wszystkie cieszyć :D
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,




LIPIEC

21 - zuzik85 - przewidywany termin @ po odstawieniu duphastonu (beta negatywna w 30d.c)
22 - evelevel (III) - IUI
24 - Candygirl600 - monitoring cyklu
28 - Iinni - Beta HCG

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa <#
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Jeszcze 7 dni do HCG, tak wolno czas leci....:(dziewczyny podpowiedzcie jak sobie czas zapelnialyscie:p Tak wolno leci....!!
 
nuna idź na betę przecież to ona wyjaśni Ci sytuację nawet jak masz okres możesz być w ciąży znam koleżankę dlatego ja zawsze robie bete 2 razy dla pewności
 
Jeszcze 7 dni do HCG, tak wolno czas leci....:(dziewczyny podpowiedzcie jak sobie czas zapelnialyscie:p Tak wolno leci....!!
U mnie praca zajmuje większość dnia a mam dość zajmującą to jakoś nie myślę, jak wracam do domu, staram się sobie zawsze coś znaleźć, mam swoje małe hobby, robię paznokcie hybrydowe, więc jak już mnie skręca to myślenie, rozkładam swój sprzęt i zaczynam sie bawić na wzornikach, zawsze jakoś leci. U mnie najgorsze są weekendy, bo mąż pracuje co drugi weekend i czasami zostaję sama w domu na cały, ale wtedy idę sobie na zakupy, powoli sprzątam coś, gotuję, piekę, czytam książki i oczywiście bardzo lubię włączyć sobie albo serial albo jakiś film. Często tez jeżdżę do rodziców, u nich zawsze dużo ludzi i tam czas leci szybciutko ;)
 
reklama
Tez staram sie jakos czas zapelnic ale i tak caly czas siedzi mi to w glowie. :) zaczynam myslec czy moze by skrocic ten czas i wczesniejj pojsc na HCG? najwczesnije kiedy mozna isc na HCG? Ja mialam IUI na naturalnym cyklu bez zadnych wspomagaczy bo u nas wszystkie wyniki ksiazkowe tylko jakos sie od 3 lat nie udajeo_O
 
Do góry