reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiecie może jak długo ważne są posiewy? Robiłam tydzień temu, ale w tym cyklu nie podejdę do crio, czy jeśli transfer będę miała w kolejnym cyklu, to będą one jeszcze ważne?

Myślę,że będą ważne (chyba, że klinika ma inne zasady, ale mniej niż dwa miesiące ważności to chyba raczej nie ma). Ja zauważyłam, że w różnych miejscach różne badania są ważne przez różny czas.
 
reklama
ja wszystkie wymazy i posiewy robiłam samym początkiem maja i teraz nic nie mówili, żeby powtarzać.. chyba, że w pt coś wymyślą...

Ja też tak miałam (robione na koniec kwietnia) i narazie nie musiałam powtarzać (coś mi się wydawało, że u mnie ważne są przez 6 miesięcy, ale dokładnie nie pamiętam). Teraz robiłam na własną rękę, bo mi były potrzebne (ale nie do mojej kliniki tylko do innego zabiegu).
 
Ponowie swoją prośbę ;) Ja wiem ze cześć dziewczyn ma poważniejsze wypowiedzi i prośby ale jeśli w wolnej chwili dacie radę się wypowiedzieć to mi kamień z serca spadnie ;) Na prawdę Wam ufam i liczę się z Waszym zdaniem. Pozdrawiam!
Bardzo,bardzo ładny [emoji9]

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam szczerze,że po inf gdzieś tak w maj, czerwiec naprawdę było ciężko, chyba początki depresji, bardzo dużo płakałam, chodziłam ciągle smutna, ale ogarnełam się, zaczęłam sobie wmawiać, że trudno tak musi być, zaczęłam szukać zalet takiego życia, męża siostra urodziła córeczkę, a ja nie zazdrościłam, tylko strasznie pokochałam ta dzidzie. No i po przytulaniu naprawdę prawie w ogóle nie myślałam o tym, pewnie dlatego,że nie wierzyłam że coś może się udać. Nawet jak spozniala się@ to czekałam na nią, bo przecież to nie możliwe. A tu jednak rzeczy nie możliwe stają się realne. Wiem, że jeszcze nic nie wiadomo trzeba wszystko potwierdzić, ale trzeba zawsze wierzyć, bo cuda się zdarzają.

Mery a jak mogę zapytać, jakie było u Was wskazanie do in vitro?
 
Ja mam chyba z 30 testów czekających na po transferze. ;) klinika każe robić test 16dpt 5dniowej blastki ... także pewnie już od 10dnia będę testować [emoji85][emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oooo! Ja właśnie zamówiłam 15 nordtestow, jestem w plecy [emoji23]
A jakie masz? Jakieś czule?

Ja tez mam właśnie mieć w 2dc usg i takie właśnie dziwne to trochę dla mnie ... niby maja spr czy wszystko Ok bo od tego dnia tez stymulacja rusza ale kurde mało komfortowe to się zapowiada ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W "książeczce" z nOvum piszą ze po tych agonistach (gonapeptyl czy buserelina u ciebie) @ może być bardzo skapa, nawet samo plamienie. Także nie przeocz :)


No to u mnie takim samym tokiem idą. Ja mam bardzo obfite miesiączki, ale jakoś przeżyłam, choć rumieniec mi z buzi nie schodził, tymbardziej, że do faceta chodzę. Ale dla niego to było coś normalnego, mimo krwawienia zachowywał się jakby normalne usg robił.
A ja się tam nie ceregiele, wystawiam psioczę czy krwawi czy nie :D już tyle wizyt miałam w 1,2,3dc ze mi to różnicy nie sprawia :)

Mi mówiono ze ważne 3msc są ale ja robie ivf w U.K wiec może inne przepisy ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W nOvum wymazy ważne są 1 miesiąc..
wklejam zdjęcie badań do ivf w nOvum, może się komuś przyda
1502954587-aaaaaa.jpeg

1502954594-aaaaaa.jpeg
 
Oooo! Ja właśnie zamówiłam 15 nordtestow, jestem w plecy [emoji23]
A jakie masz? Jakieś czule?


W "książeczce" z nOvum piszą ze po tych agonistach (gonapeptyl czy buserelina u ciebie) @ może być bardzo skapa, nawet samo plamienie. Także nie przeocz :)



A ja się tam nie ceregiele, wystawiam psioczę czy krwawi czy nie :D już tyle wizyt miałam w 1,2,3dc ze mi to różnicy nie sprawia :)



W nOvum wymazy ważne są 1 miesiąc..
wklejam zdjęcie badań do ivf w nOvum, może się komuś przyda
1502954587-aaaaaa.jpeg

1502954594-aaaaaa.jpeg

A jakieś z ebay mam - 10 czule wiec już bardziej nie mogą [emoji23] ale mam tez clear blue digital ;-) on prawdę powie bez przyglądania się ;-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
z tego co się orientuję to i u nas też tak jest ale tak jak pisałam - ostatnio o niczym nikt nie wspomniał, jak w pt mi każą powtarzać i coś wyjdzie nie tak i gucio w transferu to im zrobie awanturę - nie po to się do nich biega co chwilę i na każdej wizycie dopytuje co jeszcze można/trzeba zrobić, żeby budzili sie w ostatniej chwili... jak tak będzie to niech mi zwracają kasę za wizyty
A gdzie sie leczysz ???w mojej klinice tez czasem mają takie podejscie. Mój mąż prawie zawsze wychodzi zdenedwowany. Co przyjezdzalismy na wizyte to kolejne badania nam zlecali zamiast odrazu skierowac na wszystkie...a w lipcu jak juz mial byc teanafer zapomnieli poinformowac ze klinila ma urlop...

Za te pieniadze co tam zostawiamy powinni sie bardziej angażować...
Moje badania tracą ważnośc we wrześniu...mam nadzieje ze zdaze...
 
reklama
Do góry