reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja już myślami przy ivf. Na iui szkoda mi czasu i kasy. Przy naszym nasieniu to jak wygrać w totka.

Albo zaprzestaniu starań...
Ale nie umiem tak zrezygnować...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde ja w tym miesiącu samotna nikt nie robi inseminacje [emoji21][emoji21][emoji21]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Hej,
Jestem nowa i jutro pierwsza IUI. ( dziś zrobiłam sobie zastrzyk Ovitrelle).U nas niepłodność idiopatyczna, moja tarczyca opanowana. Wyniki męża różne, raz lepsze raz gorsze. Teraz poniżej normy ilość plemników (8,5mln x10*6/ml) Reszta idealna. Staramy się od 2 lat.
U Ciebie jaki problem?
 
Hej,
Jestem nowa i jutro pierwsza IUI. ( dziś zrobiłam sobie zastrzyk Ovitrelle).U nas niepłodność idiopatyczna, moja tarczyca opanowana. Wyniki męża różne, raz lepsze raz gorsze. Teraz poniżej normy ilość plemników (8,5mln x10*6/ml) Reszta idealna. Staramy się od 2 lat.
U Ciebie jaki problem?
O to tak jak ja . W sumie już 2 lata i 3 miesiące. Dopiero co miałam swoją pierwszą inseminację - nieudaną. U nas też wyniki ok. Dziewczyny 3mam kciuki. Za wszystkie wiem jak boli serduszko :( dziś byłam u mnie koleżanka z brzuszkiem. Jak tu nie zazdrościć.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to tak jak ja . W sumie już 2 lata i 3 miesiące. Dopiero co miałam swoją pierwszą inseminację - nieudaną. U nas też wyniki ok. Dziewczyny 3mam kciuki. Za wszystkie wiem jak boli serduszko :( dziś byłam u mnie koleżanka z brzuszkiem. Jak tu nie zazdrościć.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Staram się podchodzić do tego na chłodno. Nie nastawiam się że uda się za pierwszym razem, ale wiem że w końcu się uda. Wierze w to! Nie będę też zaglądać tu codziennie. Postaram się żyć tym co jest teraz. Na pewno dam znać za 2 tygodnie co i jak.
Trzymam kciuki za nas wszystkie. ;) i pamiętajcie , że czekamy na to wyjątkowe dziecko. Skoro nie uda się teraz to widocznie jeszcze nie czas...
 
O to tak jak ja . W sumie już 2 lata i 3 miesiące. Dopiero co miałam swoją pierwszą inseminację - nieudaną. U nas też wyniki ok. Dziewczyny 3mam kciuki. Za wszystkie wiem jak boli serduszko :( dziś byłam u mnie koleżanka z brzuszkiem. Jak tu nie zazdrościć.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Serce boli a i tak się nie poddajemy. Niesamowite ile siły ma kobieta pragnąca dziecka :)
 
reklama
Do góry