reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ale mnie emocje naszły, kupiłam dzisiaj sukienkę na ślub cywilny i się po płakałam :D
Jest biała, nie taka typowa ślubna ale na tyle ładna, że poczułam się jak panna młoda ^^
Ślub w piątek i później rodzinny obiadek :) Nie mogę się doczekać :D


Kurcze gratulacje Lilumi... Emocje są napewno duże szczególnie teraz... To będzie Twój piękny dzień...
 
Lilumi to bedziemy wirtualnymi druhnami[emoji6]
Kazdy slub i przygotowania sa wzruszajace wiec placz teraz zeby do piatku sie wyplakac [emoji6]
 
Dziewczyny gdyby ktoras chciala przepis na buleczki pita to sluze[emoji6]

M chcial kebaba wiec zrobilam po swojemu z warzywami oczywiscie sosem czosnkowym i piersia z kaczki bo kurczaka nie jem ale pycha!
 
reklama
Do góry