reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja zaczęłam delikatnie plamić na brązowo i jestem przerażona a wizyta dopiero 21 :-(((
Kochana jak brąz to stara krew. Uwierz że ze mnie wylecial skrzep z żywa krwią a z dzieciaczkami wszystko ok. Chcesz drastyczne zdjęcie ?
Najważniejsze że nie pojawiają się skurcze a krwawienie się nie nasila. Mogłaś się skaleczyc przy aplikacji Luteiny.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super :) Co jesz, ze tak pieknie rosna? Hehe U mnie tez blizniaki, od dzis jestem na zwolnieniu, bo praca w przedszkolu z maluszkami 2-3 latka, byla dla mnie za duzym obciazeniem w tym stanie :)
Jem wszystko czego domagają się maluchy [emoji23] jak krzyczą my chcemy frytek z serem i chili jadę 40 km na frytki [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry