reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Współczuje Wam przepraw z teściowymi, ja teściowej nie mam, a teść się do niczego nie wtrąca.

Ale akcja z tym olejem, masakra, dobrze ze skończyło się na spalonym tłuszczu...


Dziewczyny ile kupujecie pieluch materiałowych?
Ja mam kilka takich 30x30 choć nie wiem po co mi one, bo takie małe to to, jedna mam bawełniana 120x120 jako otulacz, 4 flanelowe 75x75.

Chciałabym może jakieś bambusowe dokupić i tetrowe.. tylko nie wiem ile? Pomocy :D



Ja się bardzo cieszę bo my z rodzicami na Wielkanoc już od chyba 10 lat zawsze wyjeżdżamy :) od kiedy jestem z moim mężem to jeździ z nami i uwielbia ten sposób spędzania świąt. Zwykle jeździliśmy w góry, w tym roku do Torunia, bo na szlaku słaby byłby ze mnie pożytek ;) także ja na święta nie robię nic :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam zwykły kocyk w razie czego do fotelika mam pokrowiec:) dostalam tez kombinezon specjalny do fotelika są takie wejecia w kombinezonie na pasy:)

Ja dzis sprzatalam tak jak zwykle nie uwierzycie moja tesciowa po 5latach zauwazyla ze jest posprzatane i mi podziękowała szok*!!!!!! :) po 5latach hehe:) cieszę sie ze ma przeboje z druga szwagierka bo tamata pyskuje, szczeka rzadzi sie a ja jestem ta cicha do starszej osoby nie potrafię szczeknac, przeklnac:\ ale teraz widzi ze ze mna miala dobrze:) jutro jade na weekend do mamy:)
 
No mialam dziewczyny wiecej szczescia niz rozumu, jedynie to kolejny taz chyba pranie i prasowanie firan mnie czeka, dobrze ze pokoik dzidzi pozamykany byl, moj to oaza spokoju o dziwo na ta sytuacje mowi ze kazdemu moze sie przydarzyc.

Ja kocykow mam po malej chyba z 6 kocykow takich milusich bo mialam takie manie, dlatego nic nie dokupuje narazie, kupilam tylkp ciienszy kombinezon polarkowy. Teraz znow mialam manie na pieluchy i rozne ich wzory, mam chyba po 10 szt. Flanelowych i tetrowych.
 
Ja mam z 10 szt muślinowo-bambusowych i dzisiaj kupiłam 3 szt, pieluch hydrofilowych w Actionie. Tam też kupiłam ręcznik i prześcieradło w kolorze brudnego różu [emoji4]dzisiaj przyszły mi staniki, baldachim nad łóżeczko i wkład do pościeli. Kocyk dostałam, ale nosidełka maja pokrowce. Mam zamiar dokupic jeszcze taki kocyk z dzianiny do wózka. Ja dzisiaj też 4h chodzenia Po sklepach, zrobiłam naleśniki na obiad i posprzatalam. Później drzemka, bo juz brzuch się stawiał. Ale na święta nie będę za bardzo szaleć z porządkami.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mecz Polski ogladacie, ja dzis tak bo moj męzu chcac mnie wyreczyc poprasowal wszystkie firany i zaslony w domu jeszcze teraz wzial sie za doprasowania ostatnich ciuszkow dla malego, a ja z coreczks lezymy i odpoczywamy, normalnie czuje sie fopieszczons musze sir chyba teraz jakos pprzadnie odwdzieczyc, a jutro mi zapowiedzial ze szoruje kuchnie ja ewentualnie moge sie przygladac:), toz mi sie poszczrscilo nie wiem czy to zasluga tego ze ppd sercem nosze synka czy to prasowanie jakos go rozczulilo ze to juz nie dlugo bedziemy we czworke
 
My naklejamy gwiazdki na ścianę :)

w57vdqk38htkkpep.png
 
Dziewczyny ja Was podziwiam, ze macie sily/energie/ochote, by sprzatac i ogarniac domy/mieszkania. Ja sie czuje bezproduktywna, bo leze i odpoczywam [emoji23][emoji23] aczkolwiek nadal pracuje na pelen etat i samo chodzenie z brzuchem mnie meczy. Wiec jak wracam po pracy to tylko lozko i relaks, nawet siedziec mi niewygodnie [emoji23] mimo ze szczupla nadal jestem i tylko brzuch wskazuje na ciaze [emoji23] A jak mam dzien wolny, to leze i pachne, moj mi zreszta nakazuje odpoczywac i co najwyzej pranie wstawie i rozwiesze i cos tam pogotuje. Nie wiem, moze jak bym juz nie pracowala, to bym energie miala, a tak to detka jestem ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja tez juz nie mam sily, na cwiczeniach coraz bardziej sie mecze nie mowiac o wchodzeniu po schodach, bola mnie nogi i lapia mnie skurcze w lydkach :) ja kupilam 5 pieluch tetrowych, 5 flanelowych i jedna duza bambusowa, na szkole pokazywali nam taka materialowa wielokrotnego uzytku (taki materialowy pampers) ale ona kosztuje 1000 zl. Wydaje mi sie ze wsrod tych wszystkich rzeczy i nowosci dla dzieci to nie dac sie zwariowac! ja biore zwykly kocyk na wyjscie i mam taki grubszy pajacyck z kapturkiem. :)
 
Do góry