reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy wszystkie miałyście wykonany zabieg na zarodku Assisted Hatching bo mi lekarz powiedział że przy mrożaczkach to zwiększa szanse, może to jakaś myśl dla przyszłych mam ... ja miałam, koleżanka miała za 3 razem i wtedy się udało
Ja mialam.przy 4 transferach, ostatni udany i dzis Hubcio juz waży 680 gram❤
 
Czy wszystkie miałyście wykonany zabieg na zarodku Assisted Hatching bo mi lekarz powiedział że przy mrożaczkach to zwiększa szanse, może to jakaś myśl dla przyszłych mam ... ja miałam, koleżanka miała za 3 razem i wtedy się udało
Ja tez w sobote bede miec :) na swiezaczkach tez mialam miec a na mrozaczkach lekarz powiedzial ze zawsze robia:) no oby pomoglo:)
 
Dziewczyny jestem załamana :( dzisiaj 22dpt blastki z 6 doby zarodka brak :( jest pęcherzyk ale zarodka nie widać ...następna wizyta za tydzień ... jest jeszcze cień nadziei ?
 
reklama
Do góry