reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@Ika88 ja się czuję bardzo dobrze :) mogę tak jeszcze z miesiąc spokojnie chodzić bo nawet niektóre dolegliwości mi minęły.
@Katiuszka81 czyli po luteinie nadal ci się leje? Bo ja tak mam i się zastanawiałam czy to normalne.
Ja już nie biorę luteiny od ponad 2 tygodni.A gdy brałam nigdy nie lało się ze mnie a teraz zaczęło i zastanawiam się o co kaman.
 
Część dziewczyny , mam pytanie ile po ściągnięciu szwu okrężnego urodzilyscie? Jutro będę miała ściągany i strasznie się boje , bo psychicznie nie jestem gotowa na poród jeszcze ,36+4
 
U mnie dziś 35+1. Też samopoczucie znacznie lepsze, ale jest jakaś taka nieładna wydzielina, delikatnie zielonkawa. Zrobiłam na to posiew, dziś miały być wyniki, ale nie ma. Zmartwiło mnie to. Od tygodnia nic juz nie aplikuję. Jutro ktg, zobaczymy, czy są większe skurcze niż ostatnio.
Czekam na ostatnie 6 paczek :D i wyprawka będzie gotowa.
 
Ja już nie biorę luteiny od ponad 2 tygodni.A gdy brałam nigdy nie lało się ze mnie a teraz zaczęło i zastanawiam się o co kaman.
No to ja odstawiłam tydzień temu a leje się ze mnie tak samo jak wtedy kiedy brałam. Byłam w zeszła środę u ginka ale mówił że wszystko ok. Tylko rozwarcie na dwa palce.
Następna wizyta za tydzień...
 
Część dziewczyny , mam pytanie ile po ściągnięciu szwu okrężnego urodzilyscie? Jutro będę miała ściągany i strasznie się boje , bo psychicznie nie jestem gotowa na poród jeszcze ,36+4
Mam takie same obawy przed zdjęciem pessara, za dużo naczytałam się historii o kobitkach, które od razu po tym lądowały na porodówce ;/
 
Co tam u Was? U mnie skończony 36 tydzień, ostatnia tabletka luteiny wzięta rano, chociaż o jedno zło mniej :p Jutro mam wizytę już nie u mojej, ale u ginki ze szpitala, gdzie planuję rodzić. Bardzo boję się, że znajdzie na usg coś, co przez większość ciąży przeoczała poprzednia...

U mnie jutro 34tydzien, od ok.2 tygodni rozwarcie na 2cm, drugi szew tez się zsuwa ale na razie nikt mi go nie ściągnął. Codziennie zgaga... dziś przyszło łóżeczko, wiec mąż będzie skręcać i będziemy mogli przygotować już kącik dla dziecka :)
 
reklama
U mnie jutro 34tydzien, od ok.2 tygodni rozwarcie na 2cm, drugi szew tez się zsuwa ale na razie nikt mi go nie ściągnął. Codziennie zgaga... dziś przyszło łóżeczko, wiec mąż będzie skręcać i będziemy mogli przygotować już kącik dla dziecka :)
Właśnie pisałam o zgadze na wątku kwietniowym, oszaleć można z nią :p Leżysz cały czas czy umiarkowanie?
 
Do góry