reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

:)
Cześć dziewczynki jakie plany na dzisiejszą pochmurna niedzielę?
Hej my dziś świętujemy z dziadkami i prababcią urodziny Helenki. Nie robiłam wyjątkowo tortu a kopiec kreta. Lubię robić torty ale nie chciało mi się. Muszę wydrukować postacie z psiego.patrolu i wbić do ciasta na wykałaczkach :D Bo córka życzyła sobie tort właśnie z psim patrolem. Do tego dwie sałatki i tyle. Zmęczona jestem dziś wyjątkowo:)
 
reklama
@nutka83 piąta ciąża, ale dwie donoszone 😎 córki 15 i 9 lat

Ja dziś 6+5, ale podobno ciąża starsza 3 dni, bynajmniej tak było co jest teraz to cholera wie, oby do 28.09 USG. Już powinno być serducho, zastanawiam się czy nie przesunąć bliżej USG. Moja koleżanka chce iść na zwolnienie na zabieg ok 3 tyg zwolnienia ..nie wiem czy pociągnę sama tyle czasu rano mam mega mdłości mam problem żeby samej wstać i wyprawić córkę do szkoły, a jak będzie gorzej nie mam kogo poprosić o zamianę godzin na popołudnie...lekarz proponował mi L4 chyba wezmę...idzie dobrze wcześniej o tej porze już było coś nie tak..nie chce ryzykować
 
Ostatnia edycja:
U nas dzisiaj bardzo leniwie, w sumie to kontynuacja z wczoraj bo ostatnie dni były intensywne ze potrzebujemy trochę zwolnić 😊. Tylko niestety zaczyna mnie boleć głowa i mam nadzieję że nie dopadnie mnie migrena... 😔
 
U nas dzisiaj bardzo leniwie, w sumie to kontynuacja z wczoraj bo ostatnie dni były intensywne ze potrzebujemy trochę zwolnić 😊. Tylko niestety zaczyna mnie boleć głowa i mam nadzieję że nie dopadnie mnie migrena... 😔
też walczysz z migrenami? Ja dziś rano już musiałam wsiąść tabletki przeciwbólowe, broniłam się, ale rano było nie do zniesienia. Co bierzesz ?
 
Co sądzicie o jedzeniu makreli wędzonej na gorąco? Sporo czytałam i zdania są podzielone niby wędzone ryby można jeść byle nie wędzone na zimno, jak to wygląda w Waszej diecie? 🙂
 
reklama
Do góry