reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja pracuję zdalnie, jeśli tylko muszę więc przynajmniej tego dylematu nie mam :) Też dzisiaj mam jakiś zjazd. Trochę pracuję, trochę się stresuję, taki tam miks.
może to kwestia pogody.. skąd jestes Aga?
powiem Wam, ze juz chetnie bym poszła na zwolnienie i odpoczywała , bo ciagle jestem zmeczona..
 
reklama
Czy któraś z Was ma alergie i wie jak sobie z nią radzić? Bo ja już nie wiem jak :/
Claritine jest ok w ciąży :) Wapno i podobne rzeczy nie działają. Plus paradoksalnie może pomoc coś takiego jak częstsze mycie twarzy, żeby zmyć pyłki z siebie, prysznice, a spacery głównie po deszczu - możliwe, ze pyli coś, co Cię uczula?
 
Claritine jest ok w ciąży :) Wapno i podobne rzeczy nie działają. Plus paradoksalnie może pomoc coś takiego jak częstsze mycie twarzy, żeby zmyć pyłki z siebie, prysznice, a spacery głównie po deszczu - możliwe, ze pyli coś, co Cię uczula?
Na wszystkie pyłki mam alergie ale chyba najbardziej teraz moje kocie dziecko :(
 
Ja z północy (Warmia), całymi dniami ostatnio zimno i trochę pada u nas. Pewnie wszystko na raz, hormony, pogoda...ale luz :)
 
Ja jutro wizyta! 🙈 rowniez stresik jest
Trzymam kciuki kochana ✊✊✊
U mnie 6+3 ale dalej bez objawów, wiec do wizyty podchodzę baardzo z dystansem, we will see…
Ja też bez typowo ciążowych objawów, w poprzednich też nic nie odczuwałam.
U nas dzisiaj bardzo leniwie, w sumie to kontynuacja z wczoraj bo ostatnie dni były intensywne ze potrzebujemy trochę zwolnić 😊. Tylko niestety zaczyna mnie boleć głowa i mam nadzieję że nie dopadnie mnie migrena... 😔
Mnie okropne bóle głowy dopadały w drugiej ciąży. Pomagał mi świeżo wyciśnięty dok z pomarańczy i grejpfruta.
Ja się bardzo stresuję. Mam 39 lat i to moja pierwsza ciąża :) Jeśli byłby już 12 tydzień i wszystko byłoby ok to byłabym najszczęśliwsza na świecie :D

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty✌
Wiem co czujesz, moja co prawda to nie pierwsza ciąża ale wiek też już swój mam i okropne przejścia z powiększona przeziernością u małej w poprzedniej ciąży. Tak więc też z niecierpliwością czekam ba 12 tc i usg, dopiero wtedy będę mogła złapać oddech.

U mnie też nastrój na poziomie poniżej zera, wszystkim się martwię, a jeszcze nawet nie mam komu się wygadać bo tylko mąż wie o ciąży. Zresztą chyba właśnie to mnie najbardziej przeraża, poinformowanie rodziny o czwartej ciąży 🙈
 
reklama
@nutka83 trzymam za nas kciuki :) W ogóle czytałam jak pisałaś, że rodzina źle zareagowała już na Twoją trzecią ciążę? Mega dziwne, trzymam kciuki, żeby przy czwartej jednak było pozytywne zaskoczenie :)

Dziewczyny, a takie uczucie przeziębienia, zatkany nos bez kataru to normalne na początku ciąży, prawda? Złapało mnie, czytałam, że hormony mega śluzówki wysuszają, napsikałam sobie już solą morską i piję wodę z imbirem i cytryną, ale schiza trochę, że to jakieś przeziębienie się jednak przyplątało 😬 Któraś z Was tego doświadczyła?
 
Do góry