reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki😊 W poniedzialek mam biopsje endometrium-immunoreceptywnosc+mikrobiom/nk/Kiry/cytokiny i cos tam jeszcze. Powiedzcie ile czekalyscie na wyniki biobsji? W klinice mowia max 30dni ale wiadomo mam nadzieje ze beda szybciej🙂i czy boli? Bo sie cholernie boje ze to bez znieczulenia :p
I jak wyglada dalej jezeli cos wyjdzie zle?czy wtedy transfer z dodatkowymi lekami/ czy najpierw leki a transfer odroczony?
 
reklama
Hej dziewczynki😊 W poniedzialek mam biopsje endometrium-immunoreceptywnosc+mikrobiom/nk/Kiry/cytokiny i cos tam jeszcze. Powiedzcie ile czekalyscie na wyniki biobsji? W klinice mowia max 30dni ale wiadomo mam nadzieje ze beda szybciej🙂i czy boli? Bo sie cholernie boje ze to bez znieczulenia :p
I jak wyglada dalej jezeli cos wyjdzie zle?czy wtedy transfer z dodatkowymi lekami/ czy najpierw leki a transfer odroczony?
Ja nie miałam biopsji endometrium tylko usuwana przegrodę i sprawdzane drożność jajowodów
 
Hej dziewczynki😊 W poniedzialek mam biopsje endometrium-immunoreceptywnosc+mikrobiom/nk/Kiry/cytokiny i cos tam jeszcze. Powiedzcie ile czekalyscie na wyniki biobsji? W klinice mowia max 30dni ale wiadomo mam nadzieje ze beda szybciej🙂i czy boli? Bo sie cholernie boje ze to bez znieczulenia :p
I jak wyglada dalej jezeli cos wyjdzie zle?czy wtedy transfer z dodatkowymi lekami/ czy najpierw leki a transfer odroczony?
Ja mialam
W grudniu bo we wrześniu po histeroskopii z wycinka wyszedł mi stan zapalny endometrium 8/10
Na wynik biopsji czekałam równo 3 tygodnie
Czy bolało ? Nie, czułam dyskomfort
lekarz w 3 miejscach ta mini szczoteczka potarl Kilka razy scianke aby pobrac materiał do próbek - odczucie jak silne skurcze miesiączki. Trwało to może z 5 minut
Po zabiegu dostałam antybiotyk metronizadol i levoxe
 
Będziemy robić invitro doktor powiedziała że jak po trzech prubach inseminacji

Serio, starasz się od 3lat, podchodzisz do inseminacji, w planach in vitro czyli zamierzasz wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych i przy tym razem z mężem/partnerem palicie obniżając jakość plemników i komórek jajowych? 🤯🤯🤯

Jak nie jesteś trollem to podziwiam naprawdę. Tu dziewczyny, prawdziwe bohaterki potrafią sobie odmawiać czekolady czy chipsa bo może zaszkodzi, a Ty wyskakujesz z czymś takim 🤡
 
reklama
Do góry