reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Iga120584

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2022
Postów
67
Ciekawi mnie czy ten test można uznać za pozytywny, czy nie. Co uważacie ?
Proszę byście mnie nie krytykowały. Pozdrawiam wszystkie Panie
 

Załączniki

  • E8770F5C-ED94-439B-8F6C-9CFAE937284E.jpeg
    E8770F5C-ED94-439B-8F6C-9CFAE937284E.jpeg
    652,5 KB · Wyświetleń: 770
reklama
też widzę ten cień cienia... ale to za mało, by robić sobie nadzieję... :(
a jaki etap cyklu masz? ile po owulacji lub przed okresem?
 
też widzę ten cień cienia... ale to za mało, by robić sobie nadzieję... :(
a jaki etap cyklu masz? ile po owulacji lub przed okresem?
Hejka🙂 miło przeczytać, ze ktoś jeszcze widzi to co ja. Już myślałam, ze wzrok mi wysiada. Aktualnie jestem 3 tygodnie po planowym terminie @. Okresu ani widu ani słychu. Miałam tez sporo stresów w tym miesiącu. Ciężko mi powiedzieć czy miałam i kiedy owulacje. Moje cykle wynoszą ok 38 dni. W czwartek mam umówionego ginekologa, wiec się wyjaśni. Ps z partnerem zabezpieczamy się jedynie stosunkiem przerywanym
 
reklama
Hejka🙂 miło przeczytać, ze ktoś jeszcze widzi to co ja. Już myślałam, ze wzrok mi wysiada. Aktualnie jestem 3 tygodnie po planowym terminie @. Okresu ani widu ani słychu. Miałam tez sporo stresów w tym miesiącu. Ciężko mi powiedzieć czy miałam i kiedy owulacje. Moje cykle wynoszą ok 38 dni. W czwartek mam umówionego ginekologa, wiec się wyjaśni. Ps z partnerem zabezpieczamy się jedynie stosunkiem przerywanym

3 tyg po terminiw miesiaczki to juz by bylo cos widac. Albo owulacja sie przesunela, albo masz jakies inne dolegliwosci ginekologiczne.
 
Do góry