Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Tak, ja biore inofemOd razu zapytam czy któraś stosowała inofem lub inny produkt z inozytolem i może wydać opinie? Ja cykle mam regularne ale też czytałam że wspiera inozytol jakoś komórek![]()
O co do miesiączek też się ucieszę jak będą krótsze i mniej bolesne, ostatni okres to pierwsze dwa dni mnie wykończyły na maksaOd października łykam ovosicare, miałam regularne w miarę cykle zawsze ale odkąd go biorę to zauważyłam że miesiączki mam krótsze ( 3 dni), mniej bolesne, owulację jak w zegarku 12 dnia cyklu i cykle skróciły mi się do 26 dni z 28-30![]()
![]()
Dzięki za opinieTak, ja biore inofemtez mialam regularne cykle, zawsze w polowie owu, a tu dupa w sumie kilka miesiecy mi sie mieszalo bardzo, teraz widze zaleznosc ze owu przesunela sie 3 dni pozniej, ale lutealna jest krotka, nie wiem na ile to inofem a na ile po prostu organizm, ale licze, ze zadziala na jakosc komorki
![]()
Chodź na 10 marca zatestujemy razemPoproszę o wpisanie mnie na 9 marca![]()