reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
AniaSm

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Aniu...dostalam paczke!! twoj bociek jest super:-D slodki taki, ze nie moge powtrzymac sie od spania z nim:tak: wierze, ze w koncu przyniesie mi szczescie:tak: dziekuje slicznie :*
    ommmnnnn ooooommmnnnnnn mantruje dla Ciebie bo juz bysmy chcialy zobaczyc czy Lenka wyglada jak Kubus ;) o ile to Lenka :)
    Hej Ania! Jak tylko bedziecie mieli czas i ochote to zapraszam, moj nr tlf 45220193. Adres Preislers Vei 42, 1540 Vestby. Fajnie byloby was poznac :o) Buziaczki dla Kubusia
    Hej Ania! Co tam u ciebie slychac? Napisz jak dzidzia? Kiedy urodzilas i czy wszysko w pozadku u ciebie. Ja dlugo nie blam na forum i nie jestem na czasie. Ja mialam zapalenie piersi i mala na dodatek kolki :o( ale teraz jest na szczescie coraz lepiej. Dzisiaj bylismy wyrabiac paszport. W lutym wybieramy sie do Polski.
    Goraco pozdrawam

    Kinga
    Hej Ania! Ja tez juz jestem wielka i dzidzia na dodatek strasznie sie wierci, wypina na wszystkie strony albo ma czkawke. Brzuch mi ciazy, i jest juz trudno chodzic. Szybko sie mecze. Od tego tygodnia wzielam juz 100% chorobowego, bo przy moim typie pracy juz nie wyrabialam. Na dodatek zaczela mi sie szkola, na szczescie jest tylko 1 raz w tygodniu i czasami niektore wekeendy, tak ze mam nadzieje ze dam rade i wytrwam do maja (wtedy mam egzaminy). Maz zapewnia ze sie dobrze zaopiekuje dzidzia pod mja nieobecnosc :o) Beda mieli w dwojke wesolo :o) A ty jak tam? Wybieracie sie na swieta do Polski? Myslalas juz o chrzcinach, gdzie i kiedy? No i najwazniejsze czy wybraliscie juz imie?
    Pozdrawiam
    Kinga
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry